• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 53260
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۲
  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی یزد:
  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از توقیف یک‌دستگاه تریلی "آکسور" و کشف محموله ۲۵ تنی مواد اولیه ساخت پلاستیک در شهرستان اشکذر خبر داد.

  کامیون قاچاق

  به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز) ازبه نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا مزیدی اظهار داشت: در راستای مقابله با واردات کالاهای فاقد مجوز گمرکی، ماموران پلیس آگاهی شهرستان اشکذر هنگام کنترل محورهای مواصلاتی به یکدستگاه تریلی “آکسور” که از جنوب کشور عازم پایتخت بود مشکوک شده و خودرو را برای بازرسی متوقف کردند.

  مزیدی ادامه داد: ماموران انتظامی در بازرسی از این تریلی مقدار ۲۵ تن مواد اولیه ساخت پلاستیک، فاقد مجوز گمرکی را  کشف کردند.

  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد در پایان با بیان اینکه ارزش محموله کشف شده ۲ میلیارد ریال برآورد شده است گفت: در این رابطه  یک متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

  توقیف سواری پراید با ۱۵ میلیون ریال خلافی و ۴۱ تخلف رانندگی

  همچنین رئیس پلیس راه استان یزد گفت: ماموران پلیس راه “یزد-طبس” یکدستگاه سواری پراید را با ۴۱ تخلف رانندگی و ۱۵ میلیون ریال خلافی پرداخت نشده متوقف و روانه پارکینگ کردند.

  سرهنگ “احمد مظفری” رئیس پلیس راه استان در این باره گفت: ماموران پلیس راه “یزد-طبس” هنگام کنترل خودروهای عبوری یکدستگاه سواری “پراید” را به علت تخلف رانندگی متوقف که در استعلام صورت گرفنه از مرکز، مشخص شد خودرو ۱۵ میلیون ریال خلافی معوقه دارد.

  مظفری ادامه داد: خودرو توقیف شده که همچنین دارای ۴۱ تخلف رانندگی نیز هست توقیف و روانه پارکینگ شد.

  رئیس پلیس راه استان یزد با بیان اینکه بیشتر تخلف این خودرو مربوط به “تجاوز از سرعت مقرره” است افزود: پلیس خودرو رانندگانی را که خلافی معوقه خودرو آنها بیش از ۱۰ میلیون ریال باشد توقیف و با دستور قضائی روانه پارکینگ می‌کند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/JItjb

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *