• کد خبر: 62824
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۱
  رئیس هیئت اجرایی شهرستان اشکذر بابیان اینکه 44 شعبه اخذ رأی برای برگزاری پرشور انتخابات اردیبهشت‌ماه در این شهرستان پیش‌بینی‌شده است اظهار داشت: در همین راستا برنامه‌ریزی لازم برای تأمین امکانات موردنیاز و نیز بررسی وضعیت ضریب آنتن دهی تلفن همراه در حال انجام است.

  به گزارش اشکذر خبر ، محمدعلی شاه‌حسینی در نشست هیئت اجرایی این شهرستان که به‌منظور بررسی تعیین مکان و وضعیت شعب اخذ رأی این شهرستان تشکیل‌شده بود بابیان اینکه برگزاری روند انتخابات بر عهده هیئت اجرایی است اظهار داشت: عوامل دست‌اندرکار می‌بایست با دقت و توجه خاص نسبت به فراهم نمودن شرایط مناسب شعب اخذ رأی اقدام های لازم را انجام دهند.

  وی تعداد نهایی شعب اخذ رأی در این شهرستان را ۴۴ مورد اعلام کرد و افزود: با ادغام ۷ مورد از شعب خضرآباد و تقلیل آن به ۱۵ شعبه، برنامه‌ریزی لازم برای تأمین امکانات موردنیاز ۴۴ شعبه اخذ رأی انتخابات ۲۹ اردیبهشت در حال انجام است.

  وی ضریب آنتن دهی تلفن همراه را از نکات ضروری و بااهمیت کنونی عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه ۲۱ فرآیند انتخابات نیمه مکانیزه نیازمند وجود زیرساخت‌های مناسب اینترنتی است ضروری است این موضوع بیش از گذشته مدنظر قرار گیرد.

  رئیس هیئت اجرایی شهرستان اشکذر بابیان اینکه با تشخیص هیئت اجرایی بخش خضرآباد برخی حوزه‌های اخذ رأی در یکدیگر ادغام شد تصریح نمود: این امر در راستای تحقق شعار سال و به‌منظور کاستن از هزینه‌های مادی و نیز نیروی انسانی در این بخش انجام‌شده است.

  منبع : روابط عمومی فرمانداری اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/tec0I

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *