• کد خبر: 69979
   منتشر کننده: محسن بیداری
    تاریخ انتشار: شنبه 16 دی 1396 - 18:08
  از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال استان یزد :
  تیم‌ فرانتک اشکذر در پنجمین بازی از دور برگشت لیگ استان در ورزشگاه شهیدنصیری یزد به مصاف تیم آریا یزد رفت که بازی با نتیجه 1-1 به پایان رسید .

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر، تیم‌ فرانتک اشکذر در پنجمین بازی از دور برگشت لیگ استان در ورزشگاه شهیدنصیری یزد به مصاف تیم آریا یزد رفت که بازی با نتیجه 1-1 به پایان رسید .

  فرانتک اشکذر که در بازی های قبلی با اشتباه فراوان داوری امتیازهای حساس را از دست داده بود ، برای بقا در رده سوم جدول نیاز به سه امتیاز این بازی داشت .

  نیمه اول بازی باوجود حملات روی دروازه ها با نتیجه 0-0 به پایان رسید .

  نیمه دوم بازی اشکذر موقعیت بیشتری را روی دروازه تیم آریا داشت اما تیم آریا روی غفلت مدافعین اشکذر گل اول بازی را به ثمر رساند . اشکذر با خوردن گل ،دست از حملات نکشید و چندین موقعیت را روی دروازه تیم آریا ایجاد کرد که مهمترین آن ضربه سر سیدضیاء افرازه بود که به تیر افقی دروازه برخورد کرد .حملات فراوان اشکذر بی نتیجه نماند و دقیقه 90 بازی ، مصطفی دهقانی  بازی را به تساوی کشاند .

  کارت زردهای متعدد و گرفتن خطاهای متوالی به ضرر اشکذر ، باعث شد صدای اعتراض هواداران اشکذر که به ورزشگاه شهید نصیری آمده بودند نسبت به داوری بالا رود . اشتباهات داوری فقط برای این بازی نبود و در بازی های گذشته داوران چندین سوت علیه اشکذر زده بودند و نتیجه بازی ها هم با این اشتباهات داوری تغییر کرده بود و اشکذر امتیازهای حساس را از دست داده بود .  تماشگران علاوه بر اشتباهات داوری ،از مسئولین برگزاری مسابقات ، خواستار انتخاب صحیح و درست داور برای بازی های باقی مانده اشکذر شدند .

  بازیکنان آریا که اعتقاد داشتند گل اشکذر در شرایط آفساید زده شده اعتراض شدید و فحاشی  به داور و کمک داور کردند که داور به سه بازیکن آریا کارت قرمز نشان داد.

  تصمیم‌های داور بازی باعث شد تا سرمربی هر دوتیم در صحنه‌های مختلف اعتراض شدیدی را به داور انجام دهند .

  گفتنی است محسن خلیلیان و حسین دهقانی دو بازیکن اشکذری تیم آریا یزد هستند که در این بازی هم حضور داشتند .

  اشکذر با این تساوی 25 امتیازه شد و جایگاه سومی خود را از دست داد و  با اختلاف یک امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد .

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/dVVoR

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *