• کد خبر: 82636
   منتشر کننده: علی مشیری (سردبیر)
    تاریخ انتشار: یکشنبه 14 جولای 2019 - 14:31
  مصاحبه اختصاصی/
  شهروندان اشکذر طی تماس‌های مکرر با دفتر اشکذر خبر؛ از عدم فعالیت دفتر نماینده مردم شهرستان‌های یزد و اشکذر در شهرستان اشکذر گله‌مندی خود را ابراز داشتند.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر؛ شهروندان شهرستان اشکذر طی تماس‌های مکرر گله‌مندی خود را از عدم فعالیت دفتر موسوی نماینده شهرستان‌ اشکذر در مجلس شورای اسلامی ابراز داشتند.

  بر همین اساس و با پیگیری‌های انجام‌شده؛ مهندس موسوی نماینده شهرستان‌های یزد و اشکذر دلیل عدم فعالیت این دفتر را واگذاری آن به حوزه علمیه خواهران شهرستان اشکذر اعلام کرد و گفت: با توجه به نیاز و اهمیت فعالیت حوزه علمیه خواهران در نشر و تعلیم علوم دینی؛ این مکان در اختیار حوزه علمیه خواهران قرارگرفته است.

  موسوی با اشاره به اینکه مسئول حوزه علمیه خواهران پاسخ گوئی به مراجعین به دفتر نماینده شهرستان‌های یزد و اشکذر را تا زمان شروع به کار مجدد این دفتر را به عهده گرفته است، گفت: در حال حاضر پیگیری‌های لازم برای راه‌اندازی دفتر در مکانی دیگر در حال انجام است و تا زمانی که این دفتر راه‌اندازی نشده است؛ شهروندان شهرستان اشکذر می‌توانند با مراجعه به حوزه علمیه خواهران این شهرستان مشکلات خود را مطرح کنند.

  وی ابراز امیدواری کرد به‌زودی دفتر نماینده یزد و اشکذر در شهرستان اشکذر راه‌اندازی و شروع به‌ کار کند.

  خاطرنشان می‌گردد؛ حضور کمرنگ موسوی در مجامع و محافل عمومی شهرستان اشکذر از دیگر گلایه‌هایی است که مردم این شهرستان بر آن تاکید دارند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/3L1HM

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *