• کد خبر: 91577
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 - 14:41
  در شورای سلامت شهرستان اشکذر مطرح شد
  فرماندار شهرستان اشکذر:مشکلات زیرساختی در حوزه درمان شهرستان اشکذر وجود دارد که متولیان حوزه سلامت استان باید برای حل این مشکلات و برآورده شدن نیازهای مردم با همدلی قدم بردارند.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی این شهرستان که در سالن کوثر فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه زیرساخت‌های درمانی شهرستان اشکذر جهت ارائه خدمات به مردم مناسب نیست، گفت: مشکلات زیرساختی در حوزه درمان این شهرستان وجود دارد که متولیان حوزه سلامت استان باید برای حل این مشکلات و برآورده شدن نیازهای مردم با همدلی قدم بردارند.

  هادی نسب به موضوع راه اندازی داروخانه شبانه روزی در این شهرستان به عنوان یکی از مطالبات به حق مردم اشاره و افزود: گزارشات متعددی به فرمانداری و مرکز بهداشت شهرستان اشکذر مبنی بر اینکه مردم برای تامین نیاز دارویی خود به مرکز استان یزد مراجعه کرده‌اند رسیده و می‌طلبد که این موضوع در مدت زمان مشخص به سرانجام برسد.

  وی ضمن ابراز گله مندی از عدم همکاری داروخانه های شهرستان اشکذر جهت رفع این موضوع، اظهار داشت: اخذ مجوز و تاسیس داروخانه شبانه روزی در دست پیگیری است و دست آویز داروخانه هایی که در حال حاضر در این شهرستان در حال فعالیت هستند شده که انتظار می رود این موضوع هر چه زودتر محقق شود.

  رئیس شورای سلامت شهرستان اشکذر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی پرسنل مراکز درمانی شهرستان اشکذر در جهت مقابله با ویروس کرونا؛ گفت: باید با برنامه ریزی و مدیریت اصولی کاستی هایی که در دوران شیوع این ویروس در حوزه ارائه خدمات درمانی به مردم نمایان شد مرتفع گردد.

  فرماندار اشکذر با بیان اینکه موضوع جمع‌آوری سگ‌های ولگرد با توجه به حساسیت‌های بالا باید در اولویت قرار گیرد، ادامه داد: سگ‌های ولگرد ناقل بیماری‌های خطرناکی هستند که بر اساس قانون و وظایف محوله هر کدام از دستگاه‌ها باید در قالب کارگروه کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری شهرستان و بر مبنای دستورالعمل ابلاغ شده در این زمینه با برنامه ریزی و پیگیری اجرایی نمایند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/VgJ6R

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *