• کد خبر: 93267
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: دوشنبه 20 مرداد 1399 - 21:50
  فرماندار اشکذر طی نشستی با اصحاب رسانه مطرح کرد
  فرماندار شهرستان اشکذر: ۲۰ سال پیش کلنگ مجتمع فرهنگی در شهرستان زمین خورد، اما تا کنون اقدامی در این مورد صورت نگرفته است.

  به گزارش اشکذر خبر؛ نشست شب فرهنگی اصحاب رسانه با فرماندار شهرستان اشکذر با همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران برگزار شد.

  هادی نسب، فرماندار شهرستان اشکذر در نشست با اصحاب رسانه شهرستان، گفت: بیشتر مطالبات خبرنگاران، در مورد مجتمع فرهنگی، آلایندگی ها، ترافیک در جاده سنتو و روابط عمومی ضعیف در شهرستان است.

  وی با اشاره به اینکه آلایندگی‌ها مدت زیادی دغدغه مردم شهرستان شده است، اظهار داشت: با توجه به رشد صنایع در شهرستان متاسفانه به تعدادی صنایع نامناسب مجوز داده شده، اما از لحاظ رفع آلایندگی‌ها اقدامات خوبی صورت گرفته است.

  هادی نسب تاکید کرد: ۲۰ سال پیش کلنگ مجتمع فرهنگی در شهرستان زمین خورد، اما تا کنون اقدامی در این مورد صورت نگرفته است.

  فرماندار اشکذر ادامه داد: در مورد ترافیک جاده سنتو اخیرا بازدید‌هایی صورت گرفته و اقدامات قابل توجه‌ای انجام شده است.

  وی تصریح کرد: با اینکه ۲۳ سال از قدمت شهرستان می‌گذرد، اما روابط عمومی‌ها نتواسته اند گزارشات خوبی ارائه بدهند، ولی در آینده نزدیک با حضور روابط عمومی قوی در فرمانداری ارتباط بین ادارات شهرستان بیشتر می‌شود.

  در این نشست از خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان تقدیر و تشکر شد و قرار شد این نشست به صورت چند ماه یکبار در سطح شهرستان برگزار شود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FDLkh

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *