• yazdtci


 • کد خبر: 64267
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
  در اولین شب از ماه مبارک رمضان گشت شبانه از واحدهای شهرک فولاد اشکذر توسط رییس محیط زیست این شهرستان صورت گرفت.

  به گزارش اشکذر خبر، دامون سلیمانی زاده رییس محیط زیست اشکذر در اولین شب از ماه مبارک رمضان از واحدهای شهرک فولاد اشکذر طی گشت شبانه بازدید و از سوی وی به واحدهای آلاینده اخطار لازم برای به کارگیری راهکاری مناسب در راستای کاهش آلایندگی داده شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/LSNt4

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “گشت شبانه رییس محیط زیست اشکذر از واحدهای شهرک فولاد اشکذر”

  1. صادق پیشداد گفت:

   باسلام و عرض ادب و احترام
   جادارد ابتدا از همه مسئولین وکسانی که باروحیه قابل تحسین و عالیِ وجدان کاری نسبت این امور بس مهم! هرگز بی تفاوت نبوده و سلامت مردم را در صدر و الویت های کاری خود قرار داده اند مثل رییس محیط زیست اشکذر جناب سلیمانی زاده، تقدیر و تشکر نماییم. و اجرهم علی الله تعالی .
   واما برادران و خواهران گرامی. بیایید بجای اینکه خود را در بازیهای سیاسی و چپ و راست و تعصبات محلی و فی الواقع بی سر و ته سرگرم نماییم به داشتن هوایی پاک و عاری از آلوده گی که جان و محصولات مردم مظلوم و زحمتکش یزد را نشانه رفته است بیاندیشیم بخداقسم ارزش جان یک مؤمن از تمام کره زمین بیشتر و فراتر است مامعتقد به آن قرآن و کتاب آسمانی هستیم که گناه قتل یک نفس بی گناه را معادل قتل همه مردمان روی زمین دانسته و حیات بخشیدن به جان و روان انسانی را برابر حیات دادن به همه جهانیان توصیف نموده است. پس ای مردم شریف و دارالعباده یزد قطعا خبر دارید که با همه این مشکلات و امراضی که بخاطر این کارخانجات آلاینده، مردم را اینگونه بسوی انواع سرطان و امراض تنفسی و پوستی و غیره سوق داده و روزبروز نیز رو به افزایش است مع الأسف باز بعضا مسئولین استان و کشور بدون هیچ توجهی به این معضلات عدیده، مجوز ساخت فاز دوم فولا آلیاژی را معروف به ” یزد یک ” در جاده خضرآباد یزد که با پهنه بسیار وسیع وچندین برابر بیشتر از فولاد اول است صادر نموده اند!!! تا جایی که مردم متعهد اشکذر بعد از تذکرهای فراوان به مسئولین ذی ربط و رده بالا وقتی به بی تأثیر بودن آن روبرو شدند ناچار شدند تا در مقابل فرمانداری شهرشان تجمع نموده و اینگونه داد و فریادشان را به گوش مسئولین برسانند.
   پس می طلبدشما مردم، مسئولین و شواری شهرهای ( دشت ارکان – یزد) تماما از عقدا – اردکان – میبد – رستاق – اشکذر – شاهدیه و حتی خود شهریزد نیز در معیت مردم شریف و متعهد، به اعتراضات خودتان علیه هوای آلوده و نداشتن حداقل حق فردی! که همان هوای پاک است ادامه دهید واینگونه در این امر خیر که از اوجب واجبات است سهیم باشید.
   وماتفعلوا من خیر فان الله به علیم.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *