• کد خبر: 59927
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۳
  نارسایی‌ها و مشکلات روستاهای بخش خضرآباد با حضور نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی بررسی شد.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در بخش خضرآباد مشکلات و کمبودهای روستاهای خود را با نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در میان گذاشتند و خواستار رفع آن شدند.

  گازرسانی به ۴ روستای بزرگ منطقه خمسیان، تخصیص اعتبار لازم برای اتمام پروژه آب‌رسانی به شهر و تمام روستاهای بخش خضرآباد، تعریض جاده یزد خضرآباد کذاب، به‌کارگیری نیروهای بومی در فولاد آلیاژی، رفع آلودگی شرکت‌ها و شهرک‌های فولاد آلیاژی و واگذاری زمین به جوانان روستاهای این منطقه ازجمله مشکلات و نارسایی‌هایی بود که

  امام‌جمعه بخش خضرآباد، اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران با نماینده مردم یزد و اشکذر در میان گذاشتند و خواستار رفع آن شدند.

  در این نشست فرماندار اشکذر با بیان اینکه بخش خضرآباد دارای ۱۹ روستای بالای ۲۰ خانوار است مهم‌ترین مشکل اهالی این روستاها را آب شرب اهالی بیان کرد و گفت: اگر در تابستان آب‌رسانی سیار انجام نشود خیلی از روستاهای این بخش آب آشامیدنی موردنیاز نخواهند داشت.

  امام‌جمعه بخش خضرآباد هم با تاکید بر تخصیص اعتبار لازم برای اتمام پروژه آب‌رسانی به بخش خضرآباد خواستار بهره‌مندی هم‌زمان شهر و تمام روستاهای این بخش از آب شرب مناسب شد.

  موسوی نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی رفع آلودگی صنایع و حفظ محیط‌زیست را به‌عنوان اولویت بخش خضرآباد عنوان کرد و گفت: باید پیگیری‌های لازم صورت گیرد تا آلودگی‌های ناشی از آن کنترل شو د

  وی یادآور شد: باید با پیگیرهای منظم عوارض صنایع آلاینده در درجه اول به مناطق نزدیک به این صنایع آلاینده تعلق گیرد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/OSiht

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *