• کد خبر: 51947
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۶
  پیگیری خبر/
  کمپ مشاهیر شهر اشکذر از امکانات مناسبی برخوردار نیست،کمپی که متولی آن سازمان اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان اشکذر است.

  به گزارش اشکذر خبر(اشکذر نیوز)، ایام نوروز ۹۵ هم به اتمام رسید و کمپ مشاهیر شهر اشکذر هم چنان در بلاتکلیفی به سر می برد، به همین دلیل وب سایت خبری  اشکذر خبر مجددا به این موضوع پرداخته است.

  مسافری از بندرعباس در این کمپ مستقر بود و وضعیت را این طور تشریح کرد: دو تا از آلاچیق ها که سالم هست درب آنها قفل است و این یکی هم که درب آن باز است شیشه های ان شکسته است، کسانی که وارد این کمپ می شوند اولین نیازی که دارند نیاز به سروریس بهداشتی و اینکه نمازی بخوانند که متاسفانه این کمپ فاقد آن می باشد از مسئولین شهرستان اشکذر تقاضا دارم این مکانی را که احداث کرده اید لااقل به آن رسیدگی کنید تا مسافران در رفاه باشند.

  مسافر دیگری از بیرجند وضعیت کمپ را تاسف بار دانست و گفت: تمام کسانی که در ایام سال از این جاده عبور می کنند نمی توانند از امکانات حداقلی این کمپ استفاده کنند.

  برای پیگیری موضوع به اداره میراث فرهنگی شهرستان اشکذر متولی این کمپ رفتیم که مسئولان مربوط از پاسخ دادن در این زمینه امتناع کردند.

  و اما شهردار اشکذر در رابطه با کمپ مشاهیر اشکذر گفت: اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری در این جا خدماتی را ارائه دادند ولی بخش خصوصی که آن را تحویل گرفته نتوانسته خدمات مطلوبی را ارائه کند و در بازدیدی که با حضور فرماندار اشکذر، دادستان و فرمانده نیروی انتظامی داشتیم مشاهده شد.

  وی افزود: پیشنهاد دادیم که میراث آن را به طور کامل به شهرداری واگذار کند با وجود اینکه نگهداری آن هم هزینه بر هست ولی صرفا جهت حال رفاه مسافران قادر هستیم که با تحویل گرفتن آن خدمات مطلوبی را ارائه دهیم.

       001

  حالا باید منتظر بود و دید که آیا اداره میراث فرهنگی شهرستان که متولی این کمپ می باشد اقداماتی جهت بهبود این کمپ ارائه می دهد یا نه!! سوالی که در ماههای آینده مجددا آن را پیگیری خواهیم کرد .

  004

  002

  001

  003

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/2mBK9

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  9 پاسخ به “کمپ مشاهیر اشکذر در انتظار احیا”

  1. م. احسانی گفت:

   یه کم نظافت نشده فقط . که اون هم باید بخش خصوصی انجام بده . مشکلی که نیست اینقده بزرگ جلوه میدین . خدمات میراث را هم بگین . فقط گیر دادن به یه نظافت جزئی . باتشکر عضوانجمن حامیان میراث فرهنگی

  2. نعیمی گفت:

   اهمیت میراث و زحمات پرسنل ومدیرمحترم اداره شهرستان را بیشتر منعکس کنید

   • سردبیر گفت:

    دوست عزیز! لازم به ذکراست سیستم نظرخوان اشکذر خبر IP تکراری را شناسایی و مشخص می نماید و شما پیش از این با نام «م.احسانی» در این سایت پیام گذاشته اید، ضمن تشکر و احترام به نظرتان خواهشمندبم از ارسال یک نوع نظر با نامهای متفاوت خودداری نمایید.
    دیدگاه شما محترم و قابل احترام و بررسی است.
    با سپاس – مدیر سایت اشکذر خبر

  3. زیبا گفت:

   اگه باورتون نمیشه وبلاگ میراث را ببینید.لینکش را میذارhttp://ashkezarchto.blogfa.com/post/61م .

  4. زیبا گفت:

   اشکذر خبرتورا خدا دیدگاه ها را حذف نکنید.

  5. احسانی گفت:

   سلام . به نظر من هم باید از این مسائل جزئی دست بکشیم و به دکترکمک کنیم ایشون آدم خوش ذوق و باسلیقه ای هست . حیف که تموم توانش را برای شهرستان نمیذاره

  6. خادمی گفت:

   سلام . از زحمات همه برو بچه های میراث تشکر می کنم . به نظرم باید یه انجمن حامیان میراث شهرستان و دکترمیرجلیلی مسئول میراث راه بیندازیم و به ایشون کمک کنیم . کسانی که موافقن همینجا اعلام کنند. تشکر

   • سردبیر گفت:

    دوست عزیز! لازم به ذکراست سیستم نظرخوان اشکذر خبر IP تکراری را شناسایی و مشخص می نماید و شما پیش از این با نام احسانی در این سایت پیام گذاشته اید، ضمن تشکر و احترام به نظرتان خواهشمندبم از ارسال یک نوع نظر با نامهای متفاوت خودداری نمایید.
    دیدگاه شما محترم و قابل احترام و بررسی است.
    با سپاس – مدیر سایت اشکذر خبر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *