• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 29400
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۱
  مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اشکذر از کسب رتبه اول در ايجاد اشتغال و خودکفايي در سال 92، در بين شهرستان هاي استان يزد خبر داد.

  کمیته امداد اشکذر

  به گزارش اشکذر نیوز، “یدا… مروتی” هدف اصلی این نهاد را رسیدگی به امور محرومین و خانواده‌های نیازمند دانست و گفت: کمیته امداد طبق سیاست‌های تحولی خود با استفاده از ظرفیت‌های خانواده‌های نیازمند و تحت حمایت، خدماتی را در راستای توانمند سازی اقتصادی این افراد ارائه می‌کند.

  وی اظهار داشت: نظر به ارزیابی صورت گرفته توسط حوزه اشتغال و خودکفایی، شهرستان اشکذر در سال ۹۲ (سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی) با ۹۲ درصد تحقق برنامه های کمی و کیفی توانسته است رتبه اول را در بین شهرستان های تابعه استان کسب نماید.

  مروتی با بیان اینکه کمیته امداد گام مؤثر و درخشانی در جهت ایجاد اشتغال و خودکفایی خانواده های تحت حمایت برداشته است، افزود: اشتغالزایی در رأس طرح ها و فعالیت های این نهاد قرار دارد.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اشکذر گفت: در سال گذشته، ۲۸۸ فقره تسهیلات اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۵۳۷ میلیون ریال از محل اعتبارات امدادی، بانکی و تسهیلات ویژه توسعه کشاورزی در زمینه های دامداری، قالیبافی، صنفی و صنعتی و غیرو به مددجویان واجد شرایط اعطا شده است.

  منبع: روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/kZMiv

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *