• کد خبر: 39962
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۳
  گزارش تصویری/
  با حضور امام‌جمعه اشکذر و مسئولان ادارات اوقاف يزد و اشکذر و بخشدار خضرآباد مراسم از توابع بخش خضرآباد برگزار شد.

  به گزارش اشکذر نیوز، این اردوگاه فرهنگی، قرآنی و تفریحی در باغ موقوفه محمدحسن به وسعت ۳ هزار مترمربع و با زیربنای ۴۰۰ مترمربع در روستای ارزان‌ ایجاد می‌شود.
  به گفته رییس اداره اوقاف اشکذر هیئت‌امنای مسجد جامع قوام‌آباد با نظارت اوقاف اشکذر این پروژه را اجرایی خواهند کرد که عواید آن برای مسجد جامع نظرکرده قوام‌آباد هزینه خواهد شد.
  گفتنی است این باغ موقوفه با نیات امام جماعت مسجد نظرکرده قوام‌آباد، مؤذن و همچنین تعمیر و مرمت مسجد وقف‌شده بود که با احداث این پروژه به بهره‌وری اقتصادی خواهد رسید و نیات آن به وجه احسن اجرایی خواهد شد این اردوگاه فرهنگی قرانی بااعتباری معادل۳میلیارد ریال از محل اعتبارات خیری و موجود در مدت ۳۶ ماه احداث می‌شود.
  امام‌جمعه اشکذر و مسئولان ادارات اوقاف یزد و اشکذر به همراه مسئولان سپاه و بسیج هم‌چنین از منبع ذخیره آب آشامیدنی روستای قوام آبادو موزه آثار تاریخی، فرهنگی مسجد نظرکرده قوام‌آباد بازدید کردند.

  کلنگ زنی مرکز فرهنگی ارزانک کلنگ زنی مرکز فرهنگی ارزانک کلنگ زنی مرکز فرهنگی ارزانک کلنگ زنی مرکز فرهنگی ارزانک کلنگ زنی مرکز فرهنگی ارزانک کلنگ زنی مرکز فرهنگی ارزانک

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/5U2Ne

 • Telegram
 • برچسب‌ها
  ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *