• کد خبر: 39962
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 17 اردیبهشت 1394 - 20:53
  گزارش تصویری/
  با حضور امام‌جمعه اشکذر و مسئولان ادارات اوقاف يزد و اشکذر و بخشدار خضرآباد مراسم از توابع بخش خضرآباد برگزار شد.

  به گزارش اشکذر نیوز، این اردوگاه فرهنگي، قرآني و تفريحي در باغ موقوفه محمدحسن به وسعت 3 هزار مترمربع و با زيربناي 400 مترمربع در روستاي ارزان‌ ايجاد می‌شود.
  به گفته رييس اداره اوقاف اشکذر هیئت‌امنای مسجد جامع قوام‌آباد با نظارت اوقاف اشکذر اين پروژه را اجرايي خواهند کرد که عواید آن براي مسجد جامع نظرکرده قوام‌آباد هزينه خواهد شد.
  گفتني است اين باغ موقوفه با نيات امام جماعت مسجد نظرکرده قوام‌آباد، مؤذن و همچنين تعمير و مرمت مسجد وقف‌شده بود که با احداث اين پروژه به بهره‌وری اقتصادي خواهد رسيد و نيات آن به وجه احسن اجرايي خواهد شد این اردوگاه فرهنگی قرانی بااعتباری معادل3میلیارد ریال از محل اعتبارات خیری و موجود در مدت 36 ماه احداث می‌شود.
  امام‌جمعه اشکذر و مسئولان ادارات اوقاف یزد و اشکذر به همراه مسئولان سپاه و بسیج هم‌چنین از منبع ذخیره آب آشامیدنی روستای قوام آبادو موزه آثار تاریخی، فرهنگی مسجد نظرکرده قوام‌آباد بازدید کردند.

  کلنگ زنی مرکز فرهنگی ارزانک کلنگ زنی مرکز فرهنگی ارزانک کلنگ زنی مرکز فرهنگی ارزانک کلنگ زنی مرکز فرهنگی ارزانک کلنگ زنی مرکز فرهنگی ارزانک کلنگ زنی مرکز فرهنگی ارزانک

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/5U2Ne

 • Telegram
 • برچسب‌ها:
  ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *