• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 65837
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۷
  فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در بازرسی از یک دستگاه تریلی مان، 133 هزار و 200 قلم انواع لوازم بهداشتی قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال کشف کردند.

  به گزارش اشکذر خبر ،  سردار ایرج کاکاوند افزود: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ناامن کردن بستر ارتکاب جرم برای قاچاقچیان ، ماموران با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی مطلع شدند فردی قصد انتقال محموله ای از کالاهای قاچاق به استان را دارد.
  وی ادامه داد: ماموران با کنترل محورهای ارتباطی ، یک دستگاه تریلی را شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی انجام شده این میزان انواع لوازم بهداشتی قاچاق کشف و یک متهم نیز در این رابطه دستگیر شد.
  این مسئول افزود: متهم این کالاهای قاچاق را بدون مجوز گمرکی از جنوب کشور بارگیری و قصد انتقال به یزد را داشت که توسط ماموران توقیف و متهم به سازمان تعزیرات حکومتی استان معرفی شد.
  کاکاوند در پایان ضمن تاکید بر ارتقاء فرهنگ مصرف کالای داخلی خاطر نشان کرد: قاچاق کالا موجب انحراف سرمایه و در نهایت کاهش تولید ملی، درآمد سرانه و گسترش فقر و بیکاری در جامعه می شود.
  محورهای ارتباطی استان یزد به دلیل اتصال استان های جنوبی به مرکز کشور و موقعیت این استان در کانون کریدور شمال – جنوب کشور باعث شده تا راه های این استان مورد سوء استفاده برای انتقال کالای قاچاق قرار گیرد.

  منبع: ایرنا

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/zhyHn

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *