• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 62688
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۲
  فرمانده انتظامی یزد از کشف یکهزار 515 کیلوگرم تریاک و 208 کیلوگرم حشیش در دو عملیات ماموران پلیس در 24 ساعت گذشته در این استان خبر داد.

  به گزارش اشکذر خبر ، سردار ایرج کاکاوند در این خصوص گفت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و برخورد با واردکنندگان موادمخدر ماموران پلیس با انجام یکسری کارهای اطلاعاتی گسترده از ورود یک محموله سنگین موادمخدر به سمت این استان مطلع شدند.
  وی ضمن اشاره به تشکیل تیم های عملیاتی از ماموران زبده و باتجربه پلیس ادامه داد: ماموران پلیس ضمن کنترل محورهای ورودی استان، دو دستگاه خودرو مربوط به سوداگران مرگ را مشاهده و دستور ایست را صادر کردند اما قاچاقچیان بدون توجه به هشدار های پلیس از محل متواری شدند که ماموران انتظامی با انجام یک عملیات ضربتی و مسلحانه موفق به توقیف خودرو قاچاقچیان و کشف مقدار یک هزار و ۱۲۷ کیلوگرم انواع موادمخدر شامل ۹۷۰ کیلوگرم تریاک و ۱۵۷ کیلوگرم حشیش شدند و سه نفر از سوداگران مرگ را نیز در این رابطه دستگیر کردند.
  رئیس پلیس استان یزد ادامه داد: در یک عملیات دیگر ماموران پلیس استان موفق شدند مقدار ۵۴۵ کیلوگرم تریاک و ۵۱ کیلوگرم حشیش از دو دستگاه خودرو کشف و پنج تن از سوداگران مرگ را نیز دستگیر کنند.
  کاکاوند تصریح کرد: در مجموع این دو عملیات هشت نفر از قاچاقچیان دستگیر و به دادسرا معرفی شدند.
  در سال گذشته ۲۷ تن مواد مخدر در استان کشف شده است.
  منبع : ایرنا

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/QMsel

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *