• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 57943
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۰
  فرماندار اشکذر:
  شاه حسینی در دیدار با مسئول و پرسنل کتابخانه‌های عمومی شهرستان که در آستانه هفته کتاب و کتاب‌خوانی انجام شد کتابداران را سربازان فرهنگی بی‌نام‌ و نشان خواند که زمینه بسط و گسترش فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی را در جامعه فراهم می‌آورند.

   به گزارش اشکذر خبر ،در آستانه هفته “کتاب و کتاب‌خوانی”مسئول و پرسنل کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر با فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

   فرماندار اشکذر در این دیدار با تسلیت جان‌باختگان حادثه واژگونی اتوبوس حامل زائران عتبات عالیات گفت: مطالعه اثربخش‌ترین روش در ایجاد هنجارهای صحیح و تغییر ناهنجاری‌های نادرست اجتماعی است و نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با فراهم نمودن بسترهای لازم اقدامات خوبی در این زمینه انجام داده است.

   “محمدعلی شاه‌حسینی ” کتابداران را سربازان فرهنگی بی‌نام‌ونشان خواند و ضمن تقدیر از مسئول و کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر ابراز امیدواری کرد: سال آتی زمینه لازم مساعدت بیشتر خیرین برای بهسازی بخش‌های مختلف کتابخانه‌های شهرستان فراهم گردد.

   فرماندار اشکذر در بخش دیگر صحبت‌های خود به رسوخ فضای مجازی در اجتماع اشاره کرد و بابیان اینکه هیچ‌چیز جای کتاب را در جامعه نمی‌تواند بگیرد از خدمات مؤثر انجام‌شده طی سال‌های اخیر در نهاد کتابخانه‌های عمومی تقدیر کرد.

   مسئول کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر نیز با ارائه برنامه‌های این نهاد در هفته کتاب و کتاب‌خوانی گفت: برگزاری نشست کتاب‌خوان و جمع خوانی از برنامه‌های جدیدی است که طی سال جاری انجام‌گرفته است و خوشبختانه با استقبال خوب اعضا همراه بوده است.

   “ولی‌الله حفیظی “بابیان اینکه در حال حاضر بالغ‌بر ۲ هزار و هفت‌صد نفر در ۷ کتابخانه شهری و روستایی عضویت دارند ابراز امیدواری کرد: با گسترش فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی و مراجعه بیشتر مردم به کتابخانه‌ها از خدمات این واحدها استفاده شود.

  img_3059-jpg

   

  img_3130-jpg

   

  img_3131-jpg

  منبع: روابط عمومی فرمانداری اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/9aqsC

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *