• Sabat Sabat


 • کد خبر: 62375
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۸
  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد از کاهش 100 درصدی متوفیات تصادفات درون شهری نوروز امسال در این استان خبر داد.

  به گزارش اشکذر خبر ، سرهنگ محمد رضا مزیدی در این خصوص اظهار داشت: طرح نوروزی پلیس راه از ۲۶ اسفندماه ۱۳۹۵ تا پایان روز سیزده نوروز امسال اجرا شد که شاهد کاهش ۱۳ درصدی مجرومان تصادفات درون شهری بوده ایم.
  وی ادامه داد: در این مدت آمار متوفیات تصادفات حوادث برون شهری استان ۵۰ درصد و آمار مجروحان آن نیز تا ۲ درصد کاهش نشان می دهد که همگی بخاطر رعایت مقررات توسط رانندگان است.
  این مسئول گفت: بر اساس آمار موجود در مجموع تصادفات درون شهری و برون شهری در قالب طرح نوروزی پلیس راه در سالجاری شاهد کاهش ۶۷ درصدی متوفیات و ۹ درصدی مجروحان هستیم.
  مزیدی افزود: همکاری مردم و مسافران نوروزی در طول برگزاری دوره نوروزی پلیس راه و همچنین فرهنگ سازی و آموزش نقش مهمی در موفقیت ها و کاهش حوادث داشته باشد.
  وی با اشاره به اهمیت فعالیت های فرهنگی و اطلاع رسانی در کاهش حوادث و تحقق وظایف پلیس بر تداوم آنها در سالجاری با همکاری بخش های مختلف و مردم تاکید کرد.
  در سال ۱۳۹۵ در مجموع بخاطر اجرای طرح های مختلف توسط پلیس استان یزد در مجموع آمار متوفیات و مجروحان حوادث راهنمایی و رانندگی افزون بر ۲۰ درصد کاهش یافته بود.
  استان یزد به دلیل اتصال استان های جنوبی به مرکز کشور و موقعیت این استان در کانون کریدور شمال – جنوب کشور همواره حجم رفت و آمدها در طول سال و بخصوص فصل بهار افزایش نشان می دهد.
  منبع: ایرنا

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/CtuOd

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *