• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 62594
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
  نماینده مجلس:
  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: کالاهای تولیدی در استان با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی درست به مردم و عموم خریداران معرفی شود.

  به گزارش اشکذر خبر ، سید ابوالفضل موسوی بیوکی در دیدار مسئولان اتاق اصناف و خانه صنعت و معدن یزد افزود: تولیدات در استان باید بیش از گذشته شناسایی و بنحو شایسته به دیگران معرفی شود.
  وی ادامه داد: افزایش کیفیت کالاهای تولیدی در استان برای رقابت درست و جدی با سایر کالاها از اهمیت زیادی برخور دار است چون دارای برند هستند و باید از ظرفیت ها موجود استفاده صحیح داشت.
  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: برای فروش مناسب باید بیش از گذشته در جلب اعتماد مردم و خریداران اقدام های لازم و به موقع توسط متولیان آن بعمل آید.
  موسوی بیوکی گفت: کالاهای تولیدی در استان یزد باید با عنوان یزد بدست مصرف کننده برسد و برای اینکه این موضوع مهم محقق شود کار نظارت و پیگیری خیلی ضروری به نظر می رسد.
  وی همچنین بر تولید و معرفی و توزیع کالای یزدی ابتدا در یزد سپس در سایر نقاط کشور تاکید کرد که در سال های اخیر کارهای خوبی در این خصوص انجام گرفته ولی کافی نیست و باید بیشتر شود.
  نماینده مردم یزد و اشکذر خواستار جاری شدن این فرهنگ که یزدی کالای یزدی بخرد شد البته توجه به کیفیت کالا از اهمیت بسزایی برخوردار است.
  در این جلسه مسئولان اتاق اصناف و خانه صنعت و معدن یزد به طرح مشکلات فرا روی تولید پرداختند و خواستار رفع این مشکلات شدند.
  در مجموع در استان یزد سه هزار و ۷۰۰واحد تولیدی فعال است و در سه سال گذشته برای ۲۴۲ واحد تولیدی جدید پروانه کاربرد علامت استاندارد صادر و پروانه یکهزار و ۸۸۸ واحد تولیدی نیز تمدید شده است.
  منبع : ایرنا

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/QnWig

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *