• کد خبر: 85164
   منتشر کننده: علی مشیری (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۲
  تخریب اسکلت بتونی ساختمان اداره پست و تلگراف شهرستان اشکذر با هزینه چند ده میلیونی در حال انجام است.

  به گزارش اشکذر خبر؛ مردم شهرستان اشکذر که بیش از ۵ سال چشم انتظاری؛ منتظر تکمیل و افتتاح پروژه ساختمان اداره پست و تلگراف این شهرستان بودند؛ حالا باید روند تخریب اسکلت بتونی این ساختمان را نظاره‌گر باشند.

  این در حالی است که طی این مدت زمان؛ بسیاری از طرح‌های عمرانی این شهرستان تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

  در این  رابطه دو سوال اساسی در اذهان عمومی این شهرستان شکل میگیرد. اول اینکه چرا ساخت ساختمان اداره پست و تلگراف تا به این حد طول کشیده است؟ و دوم اینکه: چه اشکالی در اسکلت بتونی فعلی وجود دارد که باید با هزینه چند ده میلیون تومانی؛ تخریب شود؟

  چنانچه بپذیریم اشکالی در اجرای اسکلت بتونی این ساختمان وجود دارد؟ و اگر اشکال فنی وجود دارد؛ آیا با رجوع به کارشناسان و معماران؛ نمیشود بدون تخریب این اسکلت؛ اشکالات آنرا برطرف کرد؟

  آیا از ابتدای احداث بنای اداره پست اشکذر؛ کارشناس مربوطه بر سر پروژه حضور نداشته است؟ سوالات مطرح شده و ده‌ها سوال دیگر؛ اذهان عموم شهروندان اشکذر را به خود مشغول کرده است. یقینا ارایه پاسخ صریح و شفاف میتواند تا حدودی اذهان عمومی را قانع کند. گرچه انتظار شهروندان اشکذر بهره‌برداری از این ساختمان بود اما؛ اکنون نیز و در شرایط بد اقتصادی کشور که دولت با آن دست و پنجه نرم میکند؛ جلوگیری از روند تخریب این ساختمان میتواند تا حدود زیادی؛ امید را به شهروندان این شهرستان هدیه دهد.

  پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر؛ این آمادگی را دارد تا پاسخ صریح و شفاف این اداره را در سایت خبری خود منتشر نماید.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/H5410

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *