• yazdtci


 • کد خبر: 74946
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
  مدیرعامل آب منطقه‌ای استان عنوان کرد:
  مدیرعامل آب منطقه‌ای استان در دیدار و گفتگو با فرماندار این شهرستان گفت: منبع آب «چرخاب» اکنون به‌عنوان مهم‌ترین منبع آب زیرزمینی استان محسوب می‌شود و ضروری است همتی همگانی برای صیانت از آن شکل گیرد.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ مدیرعامل آب منطقه‌ای استان در دیدار و گفتگو با فرماندار این شهرستان گفت: منبع آب «چرخاب» اکنون به‌عنوان مهم‌ترین منبع آب زیرزمینی استان محسوب می‌شود و ضروری است همتی همگانی برای صیانت از آن شکل گیرد.

  «جوادیان زاده» بابیان مشکلات آب انتقالی، لزوم حفظ این منبع را یادآور شد و اظهار کرد: اگرچه دستگاه‌های متولی با همراهی سازمان حفاظت از محیط‌زیست و همچنین جهاد کشاورزی به‌صورت ویژه از این مخزن پاسداشت می‌کنند ولی نیاز به همراهی مردم به نحوی جدی احساس می‌شود.

  گفتگو و تبادل‌نظر در خصوص چاه‌های غیرمجاز و همچنین بررسی امکان تأمین آب موردنیاز برای صنایع وابسته بخش کشاورزی از دیگر موضوعاتی بود که در نشست مدیرعامل آب منطقه‌ای استان با فرماندار اشکذر انجام گرفت.

  در ادامه این دیدار تنی از مردم شهرستان اشکذر نیز مشکلات خود را مطرح و جوادیان زاده دستورات لازم برای تسریع و تسهیل امور صادر کرد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Dq3Tw

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *