• کد خبر: 93362
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: جمعه 24 مرداد 1399 - 19:13
  فرماندار شهرستان اشکذر: اینجانب ضمن تبریک صمیمانه به مناسبت فرا رسیدن روز ۲۵ ذیحجه روز خانواده، سعادتمندی، سرافرازی و سربلندی تمامی بازنشستگان و خانواده های ایشان را از درگاه خداوند متعال مسئلت نموده و امیدوارم جامعه امروز و فردای ما همواره از برکات وجودی و تجربیات ارزنده این عزیزان، بهره‌مند گردد.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار این شهرستان در پیامی ۲۵ ذیحجه روز نزول سوره انسان که در تقویم رسمی کشور به عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان نامگذاری شده است را گرامی داشت.

  متن پیام تبریک فرماندار اشکذر به شرح زیر است:

  بسمه تعالی
  سالروز خانواده و تکریم بازنشستگان فرصت مهمی است تا با بهره گیری از فرهنگ و خلق و خوی ائمه اطهار، ضمن ارج نهادن به سالها تلاش و زحمات بی شائبه و تجارب گرانبهای بازنشستگان عزیز، به جایگاه خانواده به عنوان مؤثرترین نهاد اجتماعی در سعادت بشری، ادای احترام گردد.
  در نگرش متعالی قرآن کریم، جایگاه معنوی خانواده به عنوان کانون تربیت و رحمت در پرورش سرمایه‌های انسانی از اهمیت بسزایی برخوردار است و در این میان آنچه که بیش از همه به آن سفارش مؤکد شده، جایگاه نهاد خانواده، نقش تربیت در بنیان خانواده و رعایت تکریم و حفظ حرمت سالمندان و خردمندان بعنوان بزرگان خانواده و اجتماع بوده است.

  بازنشستگان نیز پایه و اساس عواطف انسانی و اجتماعی خانواده و جامعه هستند و وظیفه ما و همه نهادهاست تا این نمادهای تجربه و تقوی را پاس بداریم و از تجارب بیکران و ارزنده آنان درعرصه های مختلف استفاده و با بزرگداشت این روز شاهد نشاط، همدلی و همگرایی سازنده و مثبت در اقشار عزیز و فرهیخته بازنشستگان باشیم.

  اینجانب ضمن تبریک صمیمانه به مناسبت فرا رسیدن روز ۲۵ ذیحجه روز خانواده، سعادتمندی، سرافرازی و سربلندی تمامی بازنشستگان و خانواده های ایشان را از درگاه خداوند متعال مسئلت نموده و امیدوارم جامعه امروز و فردای ما همواره از برکات وجودی و تجربیات ارزنده این عزیزان، بهره‌مند گردد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FxbK4

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *