• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 28897
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۹
  قضاوت با شما:
  در اين گزارش ضمن اشاره به مجموعه مصاحبه هاي گذشته مسئولين،روند افتتاح استخر اشكذر را بررسي مي كنيم.

  به گزارش اشکذر نیوز استخر اشکذر که مراحل پایانی تکمیل خود را پشت سر گذاشته است هم چنان در انتظار رمان و قیچی باقی مانده است.در این گزارش ضمن اشاره به مصاحبه های قبلی مسئولین این موضوع را بررسی می کنیم.

  ۲مرداد ۹۲

  هاشمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در مورد افتتاح استخر اشکذر گفت: چند ماه پیش با پیگیرهای مدیر کل تربیت بدنی استان یزد و دیداری که ایشان با مسئولین وزارت ورزش داشتند قرار شد از محل پروژه های مهر مانگار ۲۵۰ میلیون تومان بودجه برای اتمام پروژه اختصاص داده شود تا هرچه سریع تر استخر به بهره برداری برسد.

  وی همچین در خصوص زمان افتتاح استخر بیان کرد: تقریبا ۹۵% پروژه انجام شده و فقط قسمت جکوزی آن باقی مانده که انشاا هرچه سریع تر به پایان می رسد. هاشمی زمان دقیق افتتاح این طرح را  شهریور ماه سال در هفته دولت اعلام کرد.

  ۱۸مهر۹۲

  فلاح  معاون فرمانداراشکذرزمان نهایی بهره برداری از استخر را این گونه بیان کرد: مسئولین شهرستان که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با این طرح درگیر هستند تمام همت خود را برای تسریع در روند تکمیل این پروژه به کار بسته اند، اما در این بین مسائلی که در اجرای هر پروژه ای عادی محسوب می شود روند اجرا را با مشکلاتی مواجه می کند.

  وی ادامه داد: اما ما این نوید را به مردم شهرستان اشکذر می دهیم که به لطف خداوند در آینده نزدیک استخر اشکذر به بهره برداری خواهد رسید.

  ۱۹ آذرماه ۹۲

  هاشمی زمان بهره برداری از استخر را به یک ماه دیگر موکول کرد و گفت: استخر اشکذر از نظر راه اندازی مشکل خاصی نداشته و همانطور که توضیح دادم با تکمیل کاشی کاری جکوزی و محوطه سازی اطراف استخر می توان از آن استفاده کرد.

  ۲۱ آذرماه۹۲

  DSC0120

  ۱۴ اسفندماه۹۲ بازدید معاون عمرانی استانداری یزد

  DSC_0635

  همان طور که در مصاحبه ها مشاهده می شودزمان افتتاح استخر از دیدگاه مسئولین تفاوت دارد.در مصاحبه اول آقای هاشمی رئیس تربیت بدنی شهرستان اشکذربه تکمیل ۹۵ درصدی پروژه اشاره کردند و زمان افتتاح را شهریور اعلام نمودند.

  آقای فلاح معاون فرمانداری شهرستان زمان افتتاح پروژه را در آینده نزدیک خبر دادند.آینده نزدیکی که وضعیت چندان روشنی ندارد.

  آقای هاشمی در مصاحبه ۱۹ آذر سال گذشته افتتاح استخر را به یک ماه دیگر موکول کردند که دی ماه می شود و حال آنکه ۳ماه از آن تاریخ گذشته است.

  متاسفانه مسئولین ما  قول هایی را می دهند که توانایی عمل به آن راندارند..چرا مردم را بازیچه خود قرار می دهیم.بعد از این مصاحبه ها یک گام به جلو رفتند و به گرفتن عکس یادگاری با یک مجموعه ای که هنوز تکمیل نشده روی آوردند.مسئولین به یاد داشته باشند که در روز افتتاحیه هم می توانند عکس بگیرید.

  امیدواریم این  آخرین گزارشی باشد که نسبت به عدم تکمیل پروژه ماراتون وار  استخر اشکذر نگارش می شود.انتظار می رود با درایت مسئولین شهرستان اشکذر هرچه زودتر شاهد افتتاح و بهره برداری از این مجموعه باشیم.

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/ULAwJ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  3 پاسخ به “پروسه افتتاح استخر اشکذر هم چنان ادامه دارد!”

  1. اشکذری گفت:

   باسلام
   طبق گفته هایی دوستان قراراست استخراشکذربه یکی از آثارباستانی شهرستان تبدیل شود انشالله حداقل ازاین اثرباستانی بدرستی حفاطت گردد

  2. رستاقی گفت:

   با توجه به مجموعه موجهای ابی دیگر نیازی به ستاخت استخر در شهرستان نیست

  3. دهقانی گفت:

   باسلام
   استخربرای شهر اشکذرازضروریات میباشد وضمنا استخر رضوانشهر متعلق به بخش خصوصی میباشد ومیبایست باهزینه ۲۵۰۰۰۰ ریال که درتوان پرداخت همه مردم شهرستان نمیباشد ولی ازنظرکیفت استخر خوبی است وجادارد از آقای خلیلی تشکروقدردانی نمود

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *