• کد خبر: 69429
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
  مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری یزد در اشکذر خبر داد:
  مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری یزد در اشکذر از اعطای تسهیلات با نرخ شش درصد و بازپرداخت ۶ساله در راستای اشتغال‌زایی در روستا‌ها برای کارآفرینان خبر داد.

  به گزارش خبرنگار اشکذرخبر، مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری یزد در جلسه ای که با حضور فرماندار اشکذر، بخشدارخضرآباد و اعضای شوراهای اسلامی در محل بخشداری خضرآباد تشکیل شد، گفت: با توجه به ضرورت حفظ روستا‌ها و کمک به تداوم فعالیت اقتصادی در آنها، اخیراً قانون حمایت از اشتغال و پایداری روستایی و عشایری توسط دولت به دستگاه‌های اجرایی نظیر میراث فرهنگی، صنعت معدن تجارت، جهاد کشاورزی ابلاغ‌شده است که بر اساس این ابلاغیه کلیه افراد حقیقی و حقوقی غیردولتی و شرکت‌های تعاونی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در روستاها، اشتغال و کارآفرینی هستند، تسهیلاتی با نرخ شش درصد و بازپرداخت ۶ساله در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

  یارمند افزود: با این قانون یک وضعیت فوق‌العاده‌ای برای بحث سرمایه گزاری در روستا‌ها توسط افراد علاقه‌مند به وجود آمده است.

  وی اضافه کرد: تمامی ساکنان روستاهاو شهر‌های زیر ده هزار نفر جمعیت مشمول دریافت این تسهیلات هستند.

  وی، توجیه اقتصادی ازنظر مالی، فنی، کم آبخواه بودن، استفاده ازروش‌های نوین و تکنولوژی روز را از دیگر ویژگی‌های این طرح‌ها برای مشمول شدن دریافت تسهیلات دولتی در این طرح برشمرد.
  یارمندهمچنین ازاعضای شوراهای اسلامی خواست تادرخواست های اهالی راجمع آوری نموده ودرجلسه اشتغال که باحضوربخشدارومسئولین دستگاه های اجرایی تشکیل میشودارائه دهندتا نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/NGLRR

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *