• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 58333
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰
  مدیر کمیته امداد شهرستان اشکذر خبر داد؛
  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اشکذر از پرداخت بیش‌از 7 میلیارد ریال تسهیلات بلاعوض به مددجویان تحت پوشش این نهاد خبر داد.

   

  خبرگزاری فارس: پرداخت بیش‌از 7 میلیارد ریال تسهیلات بلاعوض به مددجویانبه گزارش اشکذر خبر، علیرضا خلیلی با تاکید بر رفع نیاز مددجویان و نیازمندان در جامعه اظهار داشت: در شش ماهه نخست سال جاری بیش‌از هفت میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند غیر پوشش این نهاد پرداخت شده است.

  وی با اشاره به اینکه در مجموع میزان این کمک‌ها در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است اضافه کرد: این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۸درصد کاهش یافته است.

  مدیر کمیته امداد شهرستان اشکذر عنوان کرد: همچنین بیش از دو میلیارد ریال از این کمک‌ها در قالب کمک معیشت بوده که در این زمینه نیز کاهش داشته‌ایم.

  وی با بیان اینکه در سال جاری جمعیت تحت پوشش این نهاد نیز کاهش داشته است گفت: خوشبختانه با طرح‌ها و برنامه‌هایی که در راستای ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده‌های تحت پوشش ارائه شد، نزدیک به ۲۰ درصد از جمعیت تحت حمایت شهرستان در اشکذر از چتر حمایتی این نهاد خارج شدند.

  خلیلی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) از ابتدای سال تاکنون به بیش‌از دو هزار و ۶۰ خانوار تحت پوشش ارائه خدمت کرده است افزود: تعداد چهار هزار و ۵۰ نفر از خدمات گوناگون این نهاد بهره می‌برند.

  وی دیگر خدمات این نهاد به مددجویان تحت پوشش را ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، پرداخت حق بیمه مددجویان، ایجاد اشتغال و اشتغال پایدار، ارائه طرح‌های خودکفایی، ارائه بسته‌های فرهنگی به دانشجویان و دانش‌آموزان و … برشمرد.

  مدیر کمیته امداد شهرستان اشکذر با بیان اینکه در سال جاری ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و پرداخت کمک‌هزینه درمان به مددجویان با رشد همراه بوده عنوان کرد: پرداخت هزینه‌های درمانی به مددجویان بیش‌از ۱۸ درصد رشد داشته به طوری که در زمینه بهداشت و درمان بیش از ۱۰۴میلیون ریال هزینه شده است.

  وی با بیان اینکه هم اکنون ۱۳۶خانوار تحت حمایت این نهاد بهره‌مند از بیمه‌های اجتماعی هستند خاطر نشان کرد: طی سال جاری مبلغ ۷۳۸ میلیون ریال حق بیمه تامین‌اجتماعی زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح‌های خودکفایی پرداخت شده است.

  “فارس”

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/K3ZXu

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *