• کد خبر: 48649
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: سه شنبه 29 دی 1394 - 13:51
  اختصاصی اشکذر نیوز/
  پدر و پسری بعد از 19 سال با تلاش ثبت احوال شهرستان اشکذر همدیگر را یافتند.

  رئیس اداره ثبت احوال شهرستان اشکذر در گفتگو با خبر نگار اشکذر نیوز از پایان بی خبری پسر از پدر پس از 19 سال  در اشکذر خبر داد.

  محمد جلال عسکری در این رابطه گفت: شخصی با نام سینا به این اداره برای تعویض شناسنامه مراجعه داشت که پس از انجام مراحل اداری برای تعویض شناسنامه به فتوکپی شناسنامه پدر نیز احتیاج بود.

  وی ادامه داد: با توجه به گفته‌های فرد نام برده، پدر خود را از کودکی تا به حال ندیده است که پس از جستجوهای اداره ثبت احوال شهرستان اشکذر پس از مدتی مشخصات و تلفن پدر سینا یافته شد، بعد از تماس با آقای بهنام پدر فرد نام برده پس از 19 سال توانستند باهم ارتباط برقرار کنند.

  عسکری به داستان جدا شدن فرزند از پدرش اشاره کرد و گفت: زمانی که فرزند 4 ساله بوده است پدرش با توجه به شغلش به مرز ایران و افغانستان می‌رود که توسط طالبان دستگیر شده و چند سالی را در زندان افغانستان سپری کرد.

  وی افزود: پس از رهایی از دست طالبان به زادگاه خود شهرستان میانه می‌رود که متوجه می‌شود همسرش با طلاق غیرحضوری از وی جدا شده است و فرزندش نیز با مادر زندگی می‌کند و با توجه به مشکلات پیش آمده به شهر دیگری تعغیر مکان می‌دهد و تا مدت 19 سال از فرزندش که الان 23 ساله بود  خبری در دست نداشت.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/nrn3Z

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “پدر و پسری که بعد از 19 سال در اشکذر همدیگر را یافتند”

  1. َALI گفت:

   خدا را شکر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *