• کد خبر: 53341
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۱
  امام جمعه بخش خضرآباد:
  امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام زاده سیدکافی کافی آباد با اشاره به سخنان اخیر برخی از مقامات آمریکایی مبنی بر پاره کردن برجام پس از انتخابات ریاست جمهوری،پاسخ رهبر معظم انقلاب را کوبنده دانست.

  به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز )، امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام زاده سیدکافی کافی آباد با اشاره به سخنان اخیر برخی از مقامات آمریکایی مبنی بر پاره کردن برجام پس از انتخابات ریاست جمهوری و پاسخ کوبنده رهبر معظم انقلاب دراین خصوص اشاره کرد و گفت: آمریکایی ها گفته اند که پس از انتخابات برجام را پاره می کنیم اما رهبر معظم انقلاب پاسخی کوبنده به آنها داد و فرمودند که ما نیز برجام را به آتش می زنیم.

  وی یادآورشد: آمریکایی ها گمان می کنند با از بین بردن برجام می توانند به کشور ما آسیب وارد کنند اما کشور اسلامی ما توانمندتر از آن است که این تهدیدها بتواند به آن آسیبی وارد کند.
  حجت الاسلام غالبی به تحولات بحرین به عنوان نمونه ای دیگر از جنایات آمریکا و عربستان سعوی اشاره کرد و افزود: دولت بحرین در اقدامی غیر انسانی ، غیر دینی و غیر شرعی در ماه مبارک رمضان برخی مساجد و نماز جماعت و دفاتر جمعیتی الوفاق را تعطیل و تعدادی از علما و مبلغان دینی را دستگیر و زندانی و فضای امینتی ایجاد کرده است.
  وی با بیان اینکه دولت بحرین از آمریکا و آل سعود دستور می گیرد، گفت : دولت بحرین باید بداند اینگونه اقدامات بحران بحرین را پیچیده تر می کند و جوابی نمی گیرد.
  امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به در پیش بودن سالگرد ولادت با سعادت امام حسن مجتبی و نیمه ماه رمضان و نام گذاری آن به عنوان روز اکرام ایتام اشاره و اظهار کرد : در اسلام هیچ چیزی بالاتر از اکرام یتیم و اطعام مستمندان نیست و باید به دنبال اجرای سیره اهل بیت (ع) بود.

  kezabnamaz[(000108)15-57-44] kezabnamaz[(001114)15-58-52] kezabnamaz[(000732)15-58-26] kezabnamaz[(000592)15-58-16] kezabnamaz[(000257)15-57-57]

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/qy5j6

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *