• Sabat Sabat


 • کد خبر: 57245
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۰
  شهردار اشکذر عنوان کرد:
  شهردار اشکذر با اشاره به هدف از ساخت و احداث این پارک گفت: رفع نیازهای اجتماعی و فرهنگی بانوان اشکذر و ایجاد تحرک و انگیزش در بانوان شهر از جمله اهدافی است که در ایجاد این پارک در نظر گرفته شده است.
  پارک بانوان
  به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، شهردار اشکذر در مصاحبه با نسیم صادق، در خصوص احداث پارک بانوان اشکذر اظهار کرد: پارک بانوان، یک مجموعه تفریحی و ورزشی است که به منظور ایجاد فضایی سالم برای رشد و توسعه ورزش در میان بانوان جامعه در حال ساخت است.

  «مهدی جعفری پور» شهردار اشکذر با اشاره به هدف از ساخت و احداث این پارک گفت: رفع نیازهای اجتماعی و فرهنگی بانوان اشکذر و ایجاد تحرک و انگیزش در بانوان شهر از جمله اهدافی است که در ایجاد این پارک در نظر گرفته شده است.

  وی خاطرنشان کرد: این پارک شامل فوتبال ساحلی، والیبال ساحلی، اتاق کودک، ست بازی کودکان، فروشگاه، ابزار و لوازم تندرستی در فضای باز بوستان، سرویس‌های بهداشتی مناسب، آلاچیق، نیمکت و مسیرهای مناسب پیاده‌روی می باشد.

  جعفری پور ایجاد فضایی سالم و پرنشاط با رویکرد اسلامی را ضرورت احداث این پارک عنوان و تصریح کرد: در راستای افزایش روحیه و نشاط بانوان اشکذر و تامین فضای ورزشی ویژه آن ها در محیطی امن و آرام از ضرورت‌های احداث پارک بانوان است.

  شهردار اشکذر ضمن تاکید ضرورت حفظ حرمت بانوان گفت: احداث پارک بانوان از جمله اقدامات مهم شهرداری اشکذر در راستای توجه ویژه به امور رفاهی و ورزشی بانوان است که به لطف خدا رضایت شهروندان و خانواده‌ها را نیز موجب شده است.

  وی با بیان اینکه این پارک بزرگ ترین پارک بانوان در میان شهرستان های استان است، خاطرنشان کرد: این پارک در فضایی به مساحت بیست و دو هزار و پانصد متر مربع و با هزینه ای بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان احداث شده است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/j9YPK

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *