• کد خبر: 63142
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۷
  فرماندار اشکذر:
  فرماندار اشکذر با بیان اینکه شهرستان اشکذر در سال گذشته از لحاظ صنعتی و کشاورزی جایگاه مناسبی داشته است گفت: در سال گذشته 1200 شغل جدید در شهرستان از سوی بخش خصوصی با سرمایه گذاری بالغ بر 120 میلیارد تومان برای افراد متقاضی به کار درحوزه کارگری ایجاد شد.

  به گزارش اشکذر خبر ، محمد علی شاه حسینی  در دیدار نمایندگان کارگری و کارفرمایی و نیز اعضای کمیسیون کارگری که به مناسبت هفته کار و کارگر و به منظور رسیدگی و حل مسائل و مشکلات کارگری صورت گرفت با بیان اینکه برخی از برندهای مهم و موفق صنعتی و تولیدی کشور در این شهرستان مستقر است اظهار داشت: در این شهرستان حمل و نقل باربری ها در سال گذشته ۳۵ درصد افزایش داشته است.
  وی با اشاره به اینکه در شهرستان اشکذر بیش از ۶۰۰ واحد صنعتی کوچک و بزرگ مستقر است افزود: نزدیک به ۱۰ درصد از مصرف گاز کل استان یزد در این شهرستان به مصرف می رسد.
  فرماندار اشکذر بابیان اینکه مقام معظم رهبری طی چهار سال گذشته شعارهای سال را با محوریت اقتصادی مطرح نموده‌اند اظهار داشت: تولید، اشتغال و کارآفرینی برای رشد و توسعه کشور بااهمیت بوده و ضروری است همگان برای تحقق آن بکوشند.
  وی رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی را از اولویت‌های مسوولان و دولتمردان عنوان کرد و افزود :طی سال‌های اخیر کارگزاران در دولت همکاری و تلاش وافری برای رفع موانع پیشروی تولید داشته‌اند و این مهم در شهرستان اشکذر نیز با دقت نظر خاصی صورت گرفته است.
  شاه حسینی خاطر نشان کرد: شهرستان اشکذر درطی چند سال اخیر زمینه کشاورزی نیز جایگاه خوبی در سطح استان داشته به طوری که در سال گذشته نزدیک به ۶۰۰ هکتارسطح زیر کشت گلخانه این شهرستان بوده است.
  شاه حسینی با بیان اینکه جامعه کار و تولید نیز همواره با بینش بالای خود در مشارکت‌های سیاسی و اجتماعی نقش چشمگیری داشته است گفت: انتظار می‌رود جامعه کارگری همچون گذشته حضوری پرشور و بانشاط در انتخابات اردیبهشت ‌ماه داشته باشد.
  بیش از ۶۰۰ واحد صنعتی کوچک و بزرگ با جمعیتی بیش از ۱۵ هزار نفر در شهرستان اشکذر مستقر است.
  منبع : ایرنا

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/pNqLM

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *