• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 20478
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۶

  به گزارش نسیم صادق به نقل ازایسنابه نقل از روابط عمومی استانداری، “محمد رضا فلاح زاده” استاندار یزد روز چهارشنبه در این همایش به فرمایشات حضرت امام(ره) اشاره کرد و نکاتی از سخنان گهر بار ایشان در تشریح جایگاه روحانیت را یادآور شد.

  وی با بیان این که رژیم طاغوتی پهلوی با ارائه مجوزهای رسمی اقدام به ترویج فساد و فحشا می‌کرد، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی با تلاش ویژه روحانیت همواره با فساد و فحشا مبارزه و مقابله کرده است.

  حضور ده ها میلیونی مردم در اماکن مقدسه بخصوص در مسجد مقدس جمکران، احیای فرهنگ نماز در پادگان‌ها، دانشگاه ها و …، احیای فرهنگ وقف، اصلاح برنامه‌های تلویزیونی و احیای برنامه‌های قرآن‌آموزی از جمله مواردی بود که فلاح زاده در تبیین دستاوردهای مذهبی و معنوی انقلاب اسلامی، به آنها اشاره کرد.

  این مقام مسئول در ادامه سخنان خود به بیان برخی از آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی پرداخت و افزود: روحانیت نقش بسیار مهمی در پیشگیری از این آسیب‌ها داشته و دارد.

  استاندار یزد گفت: اجرای برنامه‌های تربیتی واخلاقی در حین تحصیل و پس از آن، نظارت و برخورد با روحانی نمایان، حمایت از اصل انقلاب در داخل و خارج از کشور، حل مشکلات مالی طلاب از جمله مهمترین راهکار‌های موفقیت بیشتر روحانیون در جامعه و تاثیر گزاری بیشتر آنان خواهد بود.

  فلاح زاده در بخش دیگر سخنان خود به تشریح دستاوردها و پتانسیل‌های استان یزد پرداخت.

  پیشینه فرهنگی استان با معرفی علمای برجسته، کسب ۱۹ سال رتبه اول کنکور سراسری، رتبه اول تولید کاشی و سرامیک در کشور، تولید ۳۰۰ نوع کالای متنوع در حوزه تولیدات، کاهش چشمگیر درصد طلاق، فعالیت قابل توجه در حوزه عفاف و حجاب و اقدامات بسیار خوب در حوزه اقتصاد و زیرساختی از مواردی بود که مورد اشاره استاندار قرار گرفت.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/fvpXs

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *