• yazdtci


 • کد خبر: 35606
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۹
  رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان در اشکذر خبر داد:
  رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان يزد، در بازديد از گلخانه هاي شهرستان اشکذر با اعلام اينكه استان يزد با داشتن 1200 هكتار كشت گلخانه اي در رده دوم كشوري قرار دارد.
  سجادی-پور
  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی یزد، سید جمال سجادی پور در بازدید از گلخانه‌های شهرستان اشکذر با اعلام اینکه استان یزد با داشتن ۱۲۰۰ هکتار کشت گلخانه ای در رده دوم کشوری قرار دارد، گفت: مبلغ ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای گسترش کشت‌های گلخانه ای در سطح کشور اختصاص یافته و ما امیدواریم با توجه به جایگاه خوبی که در این بخش داریم همچنان روند توسعه را درا ستان یزد ادامه بدهیم.
  رییس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد ضمن تاکید بر ترویج تولیدات کشاورزی کم آب خواه و تغییر الگوی کشت افزود: گلخانه داران می‌توانند از محل تسهیلات مکانیزاسیون، جهت راه اندازی سیستم هوشمند و راه اندازی اتوماسیون در گلخانه‌ها، تسهیلاتی دریافت نمایند تا ضمن بهره‌وری بیشتر در مصرف آب و انرژی، شاهدارزش افزوده بیشتری در تولیدات گلخانه ای باشیم.
  وی در ادامه گفت: طرح جدیدی در دستور کار داریم که با ساماندهی افراد و شرکت هایی که در زمینه بسته بندی و صادرات فعالیت دارند، گلخانه داران و شرکت های تعاونی نقش اصلی را در تعیین قیمت‌ها داشته باشند و با کم رنگ‌تر شدن نقش واسطه‌ها، گلخانه داران و کشاورزان با دلگرمی بیشتری در این بخش فعالیت داشته باشند.
  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/gkRi9

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *