• کد خبر: 21269
   منتشر کننده: سردبیر
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۷

  به گزارش نسیم صادق به نقل از یزدما،رئیس بیمارستان موقوفه گودرزیزد گفت: به مناسبت سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بیمارستان موقوفه و خیریه گودرز اقدام به انجام ویزیت رایگان در قسمت اورژانس این بیمارستان به صورت شبانه روزی کرده است.

  رئیس بیمارستان گودرز یزد به خبرنگار یزدرسا گفت: به مناسبت سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بیمارستان موقوفه و خیریه گودرز اقدام به انجام ویزیت رایگان در قسمت اورژانس این بیمارستان به صورت شبانه روزی کرده است.

  دکتر محمد رضا منتظری همچنین از راه اندازی مرکز پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مهدیه وابسته به بیمارستان موقوفه و خیریه گودرزخبر داد.

  دکتر منتظری گفت: این مرکز آماده ارائه خدمات ویزیت به بیماران دیابتی، غدد، ریه، قلب، کلیه، زنان و زایمان و غیره در دو نوبت صبح و عصر میباشد.

  وی افزود: کارمندان و بسیجیان از تخفیف ۲۰ درصدی در بیمارستان برخوردار می باشند.

  لازم به ذکر است این مرکز درمانی در بلوار طالقانی یزد کوچه شماره ۲ واقع شده است.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی یــزدمــا ،یمارستان گودرز اولین بیمارستان خصوصی یزد میباشد که در سال ۱۳۲۴ توسط شادروان گودرز کلنگ زده شد، در سال ۱۳۲۷ به بهره برداری رسید و اولین گروه پزشکان شاغل در آن اغلب آلمانی بودند.

  این بیمارستان در سال ۱۳۶۷ تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و در سال ۱۳۷۷تحت پوشش اداره اوقاف قرار گرفت.

  بیمارستان گودرز که دارای امکانات پیشرفته و کادری مجرب به ویژه در بخش‌های عفونی و داخلی است و هر ساله پذیرای بیماران زیادی به خصوص از استان‌های همجوار می‌باشد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/NAaTR

 • Telegram
 • برچسب‌ها
  ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *