• yazdtci


 • کد خبر: 27109
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۲
  حجت الاسلام سبحانيان:
  مسئول دفتر نهاد نمايندگي ولي فقيه در سپاه الغدير استان يزد گفت: فرقه‌اي با نام اسلام توسط وهابيون تشكيل شده كه به نام اسلام هر اقدام ناشايستي انجام مي‌دهند اما همه بايد بدانند كه وهابيون هيچ ارتباطي با اسلامي ندارند.

  به گزارش اشکذر نیوز، حجت الاسلام عباس سبحانیان، پیش از ظهر پنجشنبه در مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهید مصطفی احمدی روشن در یزد اظهار داشت: دنیای اسلام از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است که اگر این ظرفیت متمرکز شود، به یکی از قدرت های جهان تبدیل می شود.

  وی بیان کرد: ترس از این قدرت سبب شده تا دشمنان هر روز به فکر ایجاد تفرقه در میان مسلمانان باشند و تلاش می کنند تا شیعه و سنی را به جان هم بیندازند.

  سبحانیان خاطرنشان کرد: در این میان متاسفانه امروز شاهد هستیم که فرقه ای به نام اسلام به وجود آمده که چهره گروهی از مسلمانان را در سطح دنیا، یک چهره قابل قبول نشان داده و آنها وهابیون هستند.

  وی بیان کرد: ما با اهل سنت مشکلی نداریم که نتوانیم با آنها زندگی کنیم زیرا زندگی شیعه و سنی هر دو بر محور قرآن کریم و پیامبر(ص) است به همین دلیل نیز می توانیم در کنار یکدیگر زندگی کنیم.

  مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد یادآور شد: ما می توانیم اختلافاتمان با اهل سنت را به حداقل برسانیم اما آنچه این روزها دارد به نام اسلام توسط وهابیون ترویج می شود، به هیچ وجه قابل قبول نیست.

  وی تاکید کرد: شیعه و سنی هیچکدام وهابیون را به عنوان مسلمان قبول ندارند زیرا آنها دین را به انحراف کشیده اند و اسلام من درآوردی ارائه کرده اند.

  سبحانیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور خانواده، پدر، مادر و همسر شهید احمدی روشن در این مراسم اظهار داشت: شهید احمدی روشن، نماد جهاد علمی بود.

  منبع: مهر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/ZYlE8

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *