• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 65480
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۲
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  خطیب نماز جمعه اشکذر گفت: ووعاظ باید بحث را جامع و کامل و به صورت کاملا شفاف و با ذکر منابع به مردم ارائه کنند تا حداقل از پخش شدن مباحث متفرقه و بی اساس و هم چنین تشویش اذهان عمومی در جامعه جلوگیری شود.

  به گزارش خبرنگار اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر با تسلیت شهادت امام جعفر صادق(ع) به تبیین شخصیت آن امام بزرگوار در دوران زندگانی خود پرداخت و گفت:خدمات امام صادق به اسلام و دنیای علم زیاد بوده و باید در این ایام که مصادف با شهادت ایشان است خدمات آن امام به حکومت اسلامی، سیر نورانی و شخصیت بی نظرشان را برای مردم تبیین کرد.

  حجت اسلام طالبیان افزود: امام صادق توانست مردم زمان خود را که دچار انحراف فکری و عقیدتی بودند به راه راست هدایت و پرچم فقاهت را در جامعه افراشته کند تا ضمن اینکه خلا سیاسی را ترمیم می کند،اسلام حقیقی و قرآن را در بین مردم منتشر کند و در این راه بیش از چهار هزار نفر شاگرد در زمینه های مختلف تربیت کرد.

  امام جمعه اشکذر با انتقاد از برخی از سخنرانان و مداحان که صحبت هایی در تریبون منابر به مردم ارائه می کنند که موجب گمراهی آنها می شود اظهار داشت: وعاظ باید بحث را جامع و کامل و به صورت کاملا شفاف و با ذکر منابع به مردم ارائه کنند تا حداقل از پخش شدن مباحث متفرقه و بی اساس و هم چنین تشویش اذهان عمومی در جامعه جلوگیری شود.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/MU2me

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *