• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 55185
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵
  در مردادسال جاری 90 هزارو 345 دستگاه خودرو سبك در کشور تولید شد كه 93 درصد از حجم تولیدات به خودروهاي سواري و 7 درصد ديگر به خودروهاي وانت اختصاص داشت.

  به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، در میان خودروهای ارزیابی شده در مرداد  ۹۵ نسبت به تیر ماه نه تنها هیچ خودرویی موفق به ارتقا رده کیفی خود نشد بلکه سراتوی ساپیا  یک ستاره خود را از دست داده و به ۲ ستاره تنزل کرد.

  به گزارش عصر ایران شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش خود را در مورد وضعیت کیفی خودروها در مردادماه ۹۵ اعلام کرد.

  بنا به اعلام  شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران که در ۲۴ شهریور ماه اعلام شد در مردادسال جاری ۹۰ هزارو ۳۴۵ دستگاه خودرو سبک در کشور تولید شد که ۹۳ درصد از حجم تولیدات به خودروهای سواری و ۷ درصد دیگر به خودروهای وانت اختصاص داشت.

  وضعیت کیفی خودروهای داخلی در مرداد95 (+جدول)

  خودروهای سبک تولیدی کشور در این ماه، شامل ۳۶ مدل خودرو درگروه سواری و۷ مدل در گروه وانت می باشند.

  در گروه وانت خودروهای وانت نیسان دوگانه سوز و وانت تندر به ترتیب بیشترین و کمترین میزان تولید خودرو را به خود اختصاص داده اند.

  همچنین در این مدت پژو ۴۰۵ خراسان و برلیانسH320 به ترتیب بیشترین و کمترین میزان تولید خودرو را در این ماه به خود اختصاص دادند.

  بر اساس اعلام شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران  در بین خودروهای بالای ۱۰۰ میلیون تومان تنها یک خودرو از خانواده مزدا و تولیدی شرکت بهمن موتور ارزیابی شده است. مزدا ۳ نیو تنها خودروی این گروه و جزو ۳ستاره های این جدول است.

  وضعیت کیفی خودروهای داخلی در مرداد95 (+جدول)

  وضعیت کیفی خودروهای داخلی در مرداد95 (+جدول)

  در بین خودروهایی که دربازه قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان عرضه می شوند،کیا سراتو، تیگو ۵ و جک اس ۵ به چشم می خورند در این میان تنها سراتو سایپا از ۳ ستاره به ۲ ستاره تنزل یافته است.

  بر اساس این گزارش در رده خودروهای بین ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان نام۸  خودرو به چشم می خورد هایما S7 ، جک J5 ، برلیانس H330 ، برلیانس H320، آریو، MVM550 ، MVM X33New  و لیفان X60 در این گروه قرار دارند. ۵خودروی اول لیست ۲ ستاره و سایر خودروهای از نظر کیفی تک ستاره هستند.

  در بازه قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان نام ۱۹ خودرو به چشم می خورد که به ترتیب رتبه کیفی نام تندر ۹۰ اتوماتیک، پارس تندر، تندر ۹۰ معمولی، تندر ۹۰ پارس خودرو و رانا با ۳ ستاره در رتبه های اول تا پنجم قرار دارد و همچنین NEWMVM 315 ، پژو ۲۰۶SD و دنا با رده کیفی ۲ ستاره در رتبه های دیگر جدول قرار می گیرند.

  وضعیت کیفی خودروهای داخلی در مرداد95 (+جدول)

  وضعیت کیفی خودروهای داخلی در مرداد95 (+جدول)

  وضعیت کیفی خودروهای داخلی در مرداد95 (+جدول)

  خودروهای دیگر این گروه به ترتیب پژو پارس خراسان، پژو پارس، پژو ۴۰۵، سمند، پژو ۴۰۵ خراسان، سمند تبریز، پژو پارس مازندران، پژو پارس فارس،MVM110 s  و تیبا ۲ هستند که همگی از نظر رده کیفی تنها یک ستاره دریافت کرده اند.

  اما در آخرین گروه بندی این جدول نوبت به خودروهایی با بازه قیمتی زیر ۲۵ میلیون تومان می رسد تا ارزیابی شوند. در این گروه نام ۵ محصول از یک گروه خودروسازی به چشم می خورد.

  سایپا X132، سایپا X131 ، تیبا، سایپا X111 و سایپا X131 پارس خودرو نام این ۵ محصول است که همگی تک ستاره بوده و جزو ارزانترین خودروهای داخلی هستند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/mQref

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *