• yazdtci


 • کد خبر: 32769
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۶
  گزارش تصویری/
  مراسم وداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینی در حسینیه شهدای بسیج اشکذر با حضور جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگر و مردم شهید پرور اشکذر برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز، مراسم وداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینی در حسینیه شهدای بسیج اشکذر با حضور جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگر و مردم شهید پرور اشکذر برگزار شد.

   

  گفتنی است دو شهید گمنام در تاریخ هشتم آبان ماه مصادف با روز چهارم محرم میهمان مردم شهید پرور شهرستان مهریز هستند که پس از تشییع در دانشگاه آزاد اسلامی‌شهرستان مهریز خاکسپاری می‌شوند.

   

  وداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینی_0598

  وداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینی

  وداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینی  وداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینی وداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینی وداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینی  وداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینیوداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینی وداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینی وداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینیوداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینی

   

  وداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینی وداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینی وداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینی وداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینی وداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینی

  وداع با شهید گمنام در سومین شب سوگواری حسینی

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/NS9L6

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *