• Sabat Sabat


 • کد خبر: 57289
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۸
  مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری:
  جلسه شورای اداری شهرستان اشکذر با حضور اسماعیلی مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری و مدیران دستگاههای اجرای شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

  به گزارش اشکذر خبر ،در ابتدای این جلسه  مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری  ایمن‌سازی مراکز مهم و حیاتی و زیرساخت‌های کشور در مقابل تهدیدات خارجی را بااهمیت عنوان نمود و گفت: حفظ روحیه و انسجام مردم در مقابل تهدیدات و ضرورت فرهنگ‌سازی و ایجاد باور عمومی در مورد تأثیر پدافند غیرعامل در کاهش آسیب‌پذیری در کشور بسیار موثر خواهد بود.

  اسماعیلی بر اهمیت موضوع پدافند غیر عامل تاکید نمود و اظهار داشت: اعتبارات ملی باید پیوست پدافند غیرعامل همچون محیط زیست داشته باشد و باید این مهم در استان توسط مسئولین جدی گرفته شود تا بتوان در آینده اقدامات موثری در این راستا انجام داد.

  وی ضمن بیان آنکه ریاست پدافند غیر عامل در شهرستان ها بر عهده فرمانداران است خاطر نشان کرد: باید در شهرستان ها نیز حساسیت های در خصوص پدافند غیر عامل ایجاد و در این راستا کلاسهای آموزشی و نیز رزمایش برگزار شود.

  مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری با اشاره به اینکه در این حوزه باید به فرامین مقام معظم رهبری ، وحدت و انسجام همه در تمام صحنه ها توجه نمود خاطرنشان کرد: توقع داریم با اطلاع رسانی دستگاههای اجرایی  به مردم بتوانیم گام هایی هر چند کوچک در راستای پدافند غیر عامل برداشته  باشیم.

  در ادامه این جلسه فرماندار اشکذر نیز  بابیان اینکه بر همه لازم است که با اصول و مبانی پدافند غیرعامل آشنایی داشته باشند تصریح کرد: مقابله با تهدیدات احتمالی، پیشگیری از خسارات احتمالی در مواقع بروز حوادث طبیعی و غیرطبیعی در عین پایداری روش از مهم‌ترین ویژگی‌های این اصل است.

  شاه حسینی به برگزاری مانور پدافند غیرعامل زیستی در شهرستان اشکذر اشاره کرد و اظهار داشت: طی هفته جاری پدافند سایبری در حوزه IT و فضای مجازی برگزار می‌گردد که می‌توان بااطلاع رسانی صحیح و افزایش آگاهی به مردم، زمینه شکل‌گیری رویکرد تخصصی در جامعه را فراهم نمود.

   photo_2017-01-12_17-13-06

  photo_2017-01-12_17-12-55

  photo_2017-01-12_17-12-48

  photo_2017-01-12_17-12-34

  photo_2017-01-12_17-12-30

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/psAox

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *