• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 30005
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۴
  مديركل ورزش و جوانان استان يزد:
  مديركل ورزش و جوانان استان يزد از وجود 70 پروژه نيمه تمام ورزشي در سراسر استان يزد خبر داد و گفت: اين پروژه‌ها به خاطر كمبود اعتبارات نيمه كاره رها شده اند.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از  مهر، مسعود شریعتی، پیش از ظهر امروز در جلسه ای با مسئولان هیئت های ورزشی بافق اظهار داشت: لازم است ابتدا پروژه‌های نیمه تمام تکمیل شود و سپس برای اجرای پروژه ها و طرح های جدید ورزشی دست به کار شویم.

  وی همچنین با اشاره به اینکه فضاهای ورزشی از زیرساخت های ورزش به شمار می روند، تاکید کرد: ابتدا باید زیرساختها را تکمیل کنیم سپس در سایر بخش ها هزینه کنیم.

  تکمیل طرح های نیمه تمام و تکمیل زیرساختها اولویت ورزش شهرستانها باشد

  شریعتی با اشاره به اینکه تعدادی از این طرح های نیمه تمام نیز در شهرستان بافق قرار دارد، بر تلاش مسئولان ورزش این شهرستان برای تکمیل این پروژه ها و در اولویت قرار دادن آنها تاکید کرد.

  وی همچنین عنوان کرد: می توان شرایط را به گونه ای مهیا کرد که بخش خصوصی و خیران نیز در این زمینه وارد عمل شوند.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت بسیار خوب هیئت های ورزشی در شهرستان بافق اظهار داشت: هیئت های ورزشی توانسته اند در توسعه ورزش های قهرمانی و همگانی موفق عمل کنند.

  توجه هئیت های ورزشی بافق به استعدادهای ورزشی این شهرستان

  وی همچنین، توجه هیئت های ورزشی به استعدادهای ورزشی این شهرستان را ستود و تصریح کرد: کسب رتبه های اول تا سوم هیئت های ورزشی نشان از فعالیت خوب این هیئت ها در رشته های مختلف ورزشی دارد.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد

  شریعتی با بیان اینکه هیئت‌های ورزشی هم به لحاظ بودجه ای و هم به لحاظ امکانات با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنند، خاطرنشان کرد: در بافق به رغم وجود همه این مشکلات، فعالیت های هیئت های ورزشی بافق قابل تقدیر است.

  وی همچنین از همراهی و همکاری فرماندار و مسئولان این شهرستان با هیئت های ورزشی و تلاش در راستای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی در بافق قدردانی کرد.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد تصریح کرد: بافق از ظرفیت ها و استعدادهای بسیار خوبی در رشته های مختلف بهره مند است و به طور قطع اگر تلاشها مجدانه ادامه پیدا کند، ورزشکاران این شهرستان حرف های بسیاری در سطح استان و کشور برای گفتن خواهند داشت.

  جذب جوانان به ورزش در اولویت برنامه های هئیت های ورزشی بافق باشد

  شریعتی در بخش دیگری از سخنان خود از مسئولان هیئت های ورزشی خواست تا در کنار همه برنامه های خود، برای جذب جوانان بافق به محیط ورزشی تلاش کنند.

  وی گفت: معتقدیم هر جوانی که به سمت ورزش هدایت شود، از بروز یک آسیب اجتماعی جلوگیری شده است.

   فرماندار بافق و مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد

  مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بافق اسپانسرها و حامیان مالی خوبی در ورزش های مختلف داشته است، خاطرنشان کرد: مشکلات و حاشیه ‌ها اسپانسرها را فراری داده است اما باید تلاش کنیم تا آنها از ورزش فاصله نگیرند و حاشیه های ورزش را در خانواده ورزش حل کنیم.

  فرماندار بافق نیز در این جلسه نسبت به همکاری با اداره کل ورزش و جوانان استان یزد برای تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی در شهرستان بافق اعلام آمادگی کرد.

  سیدمهدی طلایی مقدم فرماندار بافق نیز در این نشست اظهار کرد: وجود جمعیت بالای جوانان و بخش خصوصی توانمند، از ویژگی‌های این شهرستان است.

  سید مهدی طلایی مقدم با اشاره به مشکلات ورزش شهرستان بافق، خواستار همراهی بیشتر اداره کل ورزش و جوانان استان یزد با هیئت های ورزشی و برنامه ریزی برای رفع مشکلات ورزشی این شهرستان شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/ywVQv

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *