• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 27945
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۹
  مديرکميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اشکذر گفت: همزمان با ايام ا... دهه فجر انقلاب اسلامي 6 واحد مسکوني به مددجويان تحت حمايت اين نهاد واگذار شد.


  به گزارش اشکذر نیوز، “یدا… مروتی” با بیان این مطلب افزود: رفع نیاز و حمایت از اقشار نیازمند از مهمترین مأموریت های کمیته امداد امام خمینی(ره) است.

  وی با اشاره به اینکه در حال حاضر یکی از نیازهای اساسی جامعه هدف کمیته امداد داشتن سرپناه مقاوم و منزل مسکونی است، اظهار داشت: عملیات ساخت ۶ واحد مسکونی به پایان رسیده و همزمان با ایام ا… دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مدیرکل کمیته امداد استان یزد، کلید این واحدهای مسکونی به مددجویان تحویل داده شد.

  به گفته مروتی این واحدهای مسکونی در زمینی به مساحت ۸۰۰ متر مربع و با هزینه ای بیش از یک میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) احداث گردیده است.

  گفتنی است محمد اکبری- مدیرکل کمیته امداد استان یزد در ادامه سفر به شهرستان اشکذر از یک کارگاه قالیبافی جمعی بازدید کرد. این کارگاه قالیبافی با پرداخت مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات وام خوداشتغالی راه اندازی شده است.

  یدا… مروتی در پایان گفت: در ایام ا… دهه فجر انقلاب اسلامی امسال ۷ باب واحد مسکونی مددجویی با هزینه ای بالغ بر ۵۱ میلیون ریال تعمیر و بازسازی شد.

  منبع: روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/q0p6J

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *