• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 51772
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۶
  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر:
  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر اظهار داشت: واحدهای صنفی متخلف در اشکذر بیش از ۵۳ میلیون ریال جریمه شدند.

  رئیس اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، گفت: از ۱۵ اسفند ۹۴ لغایت ۱۵ فروردین ۹۵ در مجموع ۱۷۲۰ مورد بازرسی در سطح بازار شهرستان صورت گرفته است.

  میثم فلاح با بیان شناسایی ۱۱۹ مورد عنوان تخلف در این بازرسی ها خاطر نشان ساخت، در این رابطه۶۴ فقره پرونده برای واحدهای متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

  وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی ، کم فروشی ، عدم درج قیمت و تداخل صنفی میباشد که در این پرونده ها در مجموع بیش از  ۵۳ میلیون ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است .

  وی تعداد گشتهای مشترک انجام شده در این ایام را ۲۸ مورد اعلام که در گشت مشترک با اماکن نیروی انتظامی تعداد ۹۲۸۰ نخ سیگار به ارزش ریالی بیش از ۷ میلیون ریال در ۱۰ نوع سیگار مختلف کشف وجمع آوری شده است.

  رئیس اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان اشکذرگفت : در مدت یاد شده از ۶۹ مورد تماس تلفنی با ستاد خبری این اداره ۲۱ مورد قابل بررسی بود که ۹ واحد متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی و۳ مورد نیز با رضایت شاکی مواجه شده است. ضمناً در این ایام بصورت روزانه( صبح و عصر) بازرسی از واحدهای نانوایی در سطح شهرستان انجام که از ۲۰۰ مورد بازرسی انجام شده از نانوایان ۳ مورد پرونده با عنوان کم فروشی تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

  فلاح گفت: جذب و توزیع میوه تنظیم بازار ایام عید نیز در سطح میوه فروشان شهرستان با همکاری شرکت تعاونی روستایی استان انجام گرفت که در این طرح (۱۷ تن پرتقال و ۶ تن سیب) تاکنون توزیع شده و همچنان نیز این طرح ادامه دارد.

  فلاح در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و…. در واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ و یا بامراجعه به این اداره ویا اتاق اصناف شهرستان موارد تخلف را گزارش نمایند.

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/J6FQc

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “واحدهای صنفی متخلف در اشکذر بیش از ۵۳ میلیون ریال جریمه شدند/ کشف ۹۲۸۰ نخ سیگار قاچاق”

  1. ؟؟؟ گفت:

   این مبلغ جریمه برای یه فاکتور گرونفروشی اونا هست.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *