• کد خبر: 63078
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳
  معاون فرماندار اشکذر:
  معاون فرماندار اشکذربا بیان اینکه برای ساماندهی گلخانه و دامداریهای مستقر در شهرستان همکاری و هماهنگی بین بخشی لازم است گفت: باید نشست های هماهنگی بیشتری بین دستگاه های مرتبط صورت گیرد.

  به گزارش اشکذر خبر، علیرضا ابوالحسنی در نشست ساماندهی گلخانه ها و دامداریهای این شهرستان که باحضور رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان ومدیران شهرستان برگزار شد اظهار داشت: برخی از دامداری ها ، مرغداری ها وگلخانه های مستقر در شهرستان به دلیل آلودگی های که ایجاد می کند نارضایتی مردم را به دنبال داشته است که این امر منجر به این شده که موضوع ساماندهی آنها در سطح شهرستان در شورای سلامت مطرح و مصوب گردد تا این ساماندهی صورت گیرد.
  وی افزود: بر این اساس نشست های مختلف و نیز گشت های مشترک از سوی دستگاه های مرتبط با این امر صورت گرفته و تذکرات لازم ارایه گردیده است.
  معاون فرماندار اشکذر خاطر نشان کرد: ارتقاء کشاورزی یکی از اهداف مهم دولت است ولی در اولویت اول رضایتمندی مردم وکشاورزان قرار دارد و باید سعی کرد در کنار ارتقاء کشاورزی و دامداری در شهرستان رضایتمندی مردم را نیز جلب نمود.
  وی تاکید نمود: گلخانه دارنی که در سطح شهرستان مشغول به کار هستند جدا از رعایت نکات بهداشتی با ید در محل گلخانه خود اصول ایمنی را رعایت نمایند تا منجر به ایجاد مشکلی نشود.
  ابوالحسنی از مدیریت جهاد کشاورزی خواستار این شد که برای صدور مجوز دامداری ها و مرغداری ها به شرایط خاص شهرستان توجه شود.و نیز از نظام مهندسی کشاورزی استان خواستار هماهنگی،همکاری و راهنمایی بیشتر شد.
  محمد رضا خلف باغی رییس نظام مهندسی کشاور زی استان نیزاظهار نمود: در سه شهرستان اشکذر، خاتم و یزد توسعه کشت گلخانه ای در حال حاضر وجود دارد این امر باید بار عایت نکات ایمنی و بهداشتی همچنین در نظر گرفتن قانون حفاظت از اراضی ملی توسعه گردد.
  وی افزود: در راستای ساماندهی دامداریها، گلخانه ها و مرغداری های مستقر دراین شهرستان حمایت و همکاری دستگاه قضا و فرمانداری لازم است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/5eRkp

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *