• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 22441
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۱

  عزیزا…سیفی در این دیدار با بیان گزارش فعالیت های انجام گرفته در ستاد انتخابات شهرستان یزد خاطر نشان کرد : ۱۱۳۰۰ نفر در قالب هیتهای اجرایی، نظارت،بازرسی ،انتظامی؛امنیتی و اعضای شعب در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با ستاد انتخابات همکاری خواهند داشت.

  فرماندار با اشاره به اینکه در روزهای ثبت نام از نامزدهای شوراهای اسلامی شهر  شاهد هماهنگی و نظم خوبی بودیم افزود: در پایان هر روز بعد از ثبت نام نامزدها اسامی بلافاصله به مراجع ۴ گانه جهت استعلام فرستاده و بعد از آن جهت بررسی صلاحیت در هیأت اجرایی مطرح می شد.

  سیفی با اعلام اینکه اسامی قطعی داوطلبین شوراهای اسلامی ۱۳ خرداد بصورت آگهی عمومی به اطلاع همگان خواهد رسید اظهار داشت: افراد تأیید صلاحیت شده می توانند از تاریخ ۱۶/۳/۹۲ تا ۲۴ ساعت قبل از شروع زمان اخذ رأی کار تبلیغات خود را انجام دهند.

  وی همچنین گفت: زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از ۳/۳/۹۲ به مدت بیست روز ادامه خواهد داشت.

  رئیس هیأت اجرایی شهرستان یزد گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی از مدتها قبل سعی دارند با انواع تحریم و تهدید حضور مردم را در پای صندوقهای رأی کمرنگ سازند ولی بحمدا… مردم بصیر ایران اسلامی بار دیگر با تکیه بر منویات رهبری عظیم الشأن و حضور یکپارچه و گسترده خود در پای صندوقهای رأی ضمن خلق یک حماسه ی بزرگ سیاسی دشمنان نظام و انقلاب را در رسیدن به اهداف شوم خود نامید خواهند ساخت.

  فرماندار در ادامه با گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی اظهار داشت: روابط عمومی بر سه محور اصلی آگاه سازی ، اعتماد و مشارکت آفرینی گام بردارد و در صورتی که بتوان از تمام ظرفیتهای آن به بهترین شکل ممکن بهره برد، می توان انتظار خلق شگفتی را داشت.

  وی خطاب به مسئولین روابط عمومی ها گفت: یکی از وظایف مهم روابط عمومی در سازمان فرهنگ سازی و ایجاد رغبت عمومی است که در این خصوص باید با نکته سنجی ، ضعفها راشناسایی و برای حل آن راهکار مفید ارائه گردد.

  منبع : روابط عمومی فرمانداری یزد

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/cNVph

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *