• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 20254
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۰

  به گزارش نسیم صادق به نقل ازروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، نشست هماهنگی تشکّل های دانش آموزی استان یزد با دو موضع برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم و اوقات فراغت تابستانی برگزار شد .
  معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در این نشست از برگزاری مراسم سپاس از معلّم در مرکز استان و سایر شهرستان های استان ، همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلّم (۱۲ تا ۱۸ اردیبهشت ) خبر داد و افزود : به منظور تکریم و تجلیل از مقام والا و شامخ معلّم ، دانش آموزان سازمان یافته عضو تشکّل های بسیج دانش آموزی ، اتحادیه انجمن اسلامی ، پیشتازان سازمان دانش آموزی ، اعضای هلال احمر و شورای دانش آموزی در مراسم نمادین “سپاس معلّم ” از مقام معلّم ، تجلیل می نمایند .
  ” حمید رستگاری ” افزود : این مراسم در مرکز استان در روز شنبه ۱۴ اردیبهشت در دبیرستان پسرانه شاهد ناحیه ۲ یزد برگزار خواهد شد .
  وی در ادامه به ضرورت برنامه ریزی برای برنامه های اوقات فراغت تابستانی دانش آموزان اشاره کرد و از رؤسای تشکّل های دانش آموزی خواست با مطالعه این برنامه ها نقطه نظرات ، پیشنهادات و نظرات اصلاحی خود را برای جمع بندی در جلسه آتی ارائه کنند .

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/fsyRL

 • Telegram
 • برچسب‌ها
  ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *