• Telegram


 • کد خبر: 64206
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲
  فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان اشکذر در نشست اعضای هیئت اجرایی شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: با تقدیر از همکاری همه دست‌اندرکاران شاخصه مهم انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه را همدلی و انسجام عوامل اجرایی و حضور پرشور و باشکوه مردم عنوان کرد.

  به گزارش اشکذر خبر ، محمدعلی شاه‌حسینی در نشست اعضای هیئت اجرایی شوراهای اسلامی شهر و روستا که به‌منظور بررسی شکایت برخی از نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر خضرآباد برگزار شد اظهار داشت: به لطف خداوند و با همکاری همه عوامل اجرایی شاهد انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم در ۲۹ اردیبهشت‌ماه بودیم.

   رئیس هیئت اجرایی شهرستان اشکذر بابیان اینکه حضور کم‌نظیر مردم در انتخابات اخیر کم‌نظیر بوده است افزود: در شهرستان اشکذر قریب به ۱۹ هزار ۵۰۰ نفر یعنی بالغ‌بر ۸۴ درصد واجدین شرایط در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها شرکت کرده‌اند که این هوشیاری و درایت مردم این دیار را نشان می‌دهد.

   فرماندار اشکذر نقش تعاملی هیئت اجرایی، نظارت و شورای نگهیان را در کسب موفقیت حاصل‌شده مؤثر ارزیابی کرد و گفت: رمز موفقیت و شاخصه مهم انتخابات ۲۹ اردیبهشت‌ماه همدلی و انسجام و حضور پرشور مردم بود که در شهرستان اشکذر به نحو مطلوبی این مهم انجام‌شده است.

   شاه‌حسینی با اشاره به اینکه در مدت زمان قانونی برای شکایت نامزدها از نحوه برگزاری انتخابات تنها شاهد یک مورد گزارش از شهر خضرآباد بوده‌ایم اظهار داشت: مطالب عنوان‌شده در شکایت مذکور بر مبنا و معیار قوانین انتخاباتی بررسی خواهد شد.

  منبع : روابط عمومی فرمانداری اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/cyASa

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *