• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 57473
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۱
  به مناسبت هفته بهداشت و سلامت روان، سخنرانی علمی با موضوع « بهداشت و سلامت روان، نیاز امروز، پشتوانه فردا» در سالن کنفرانس در دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد.

  لوگو دانشگاه آزاد اشکذربه گزارش اشکذر خبر، به مناسبت هفته بهداشت و سلامت روان، از طرف انجمن علمی گروه روانشناسی و با همکاری کانون بهداشت و سلامت روان، سخنرانی علمی با موضوع «بهداشت و سلامت روان، نیاز امروز، پشتوانه فردا» در سالن کنفرانس در دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد.

  دکتر لیلا برهانی طی سخنانی، ضمن تبریک هفته بهداشت و سلامت روان، توضیحاتی درباره شعار بین المللی سازمان بهداشت جهانی در مورد هفته بهداشت روان و تشریح برنامه ها و روزنگار این هفته ارائه کرد. وی همچنین به تعریف و تبیین ابعاد سلامت روانی از دیدگاه علمی و قرآن و احادیث و همچنین بررسی مسائل و مصادیق سلامت روان در خانواده، اجتماع و مدرسه پرداخت.

  تأثیر فضای مجازی، ماهواره، مدگرایی و … بر بهداشت روانی، ارائه انواع روش های پیشگیری برای مقابله با عوامل تهدید کننده سلامت روان، ارائه و بررسی نقش مذهب بر باورهای مذهبی و توصیه های افزایش سلامت و بهداشت روانی در آینه قرآن و احادیث، توصیه و بیان اهمیت ازدواج و تشکیل خانواده، فرزندآوری، صله رحم و … به عنوان روش هایی برای بهبود و ارتقاء سطح سلامت روانی از دیگر مباحث مطرح شده توسط خانم برهانی، در این سخنرانی بود که مورد توجه دانشجویان قرار گرفت.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Qm3X6

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *