• کد خبر: 71384
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: شنبه 12 اسفند 1396 - 16:40
  فرماندار اشکذر تاکید کرد؛
  محمدعلی شاه‌حسینی در نشست کمیته اشتغال شهرستان اشکذر هماهنگی بیشتر دستگاه‌های متولی با بخشداری‌ها را به‌منظور تسهیل درروند پایش و معرفی متقاضیان تسهیلات اشتغال‌زایی خواستار شد

  به گزارش اشکذرخبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ در نشست کمیته اشتغال شهرستان اشکذر که با حضور اعضا و نمایندگان دستگاه‌های متولی و بانک‌ها برگزار گردید افزون بر 16 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در قالب 15 طرح در بخش‌های کشاورزی، صنعت و گردشگری به بانک‌های عامل معرفی شد.

  محمدعلی شاه‌حسینی در این نشست بابیان اینکه اولویت پرداخت تسهیلات به متقاضیان وام‌های فراگیر با افراد بومی و ساکن این شهرستان است تصریح نمود: عدم توجه به این موضوع می‌تواند زمینه پیدایش مشکلات اجتماعی را به دنبال داشته باشد.

  فرماندار اشکذر با تأکید بر ضرورت دقت نظر و توجه ویژه نسبت به معرفی متقاضیان افزود: دستگاه‌های متولی با نظرات کارشناسی به پایش درخواست‌ها اقدام نمایند و در صورت عدم استقبال افراد بومی در بخش‌های مختلف نسبت به معرفی افراد غیربومی اقدام نمایند تا حقی از کسی ضایع نشود.

  وی در بخش دیگر صحبت‌های خود بر لزوم هماهنگی بیشتر دستگاه‌ها با بخشداری‌های مرکزی و خضرآباد به‌منظور تسهیل درروند پایش و معرفی متقاضیان تسهیلات اشتغال‌زایی تأکید نمود و تسریع در تکمیل پرونده‌ها شهرستان اشکذر را برای ارسال به مرکز استان خواستار شد.

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/qbxKM

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *