• کد خبر: 89867
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 14 اسفند 1398 - 07:50
  خیر ساختمان درمانگاه شبانه روزی:
  بنابر اعلام خیر ساخت بهداری و درمانگاه شبانه‌روزی حضرت ابوالفضل شهرستان اشکذر؛ این درمانگاه هفته اول اردیبهشت ماه و هم زمان با هفته سلامت؛ مورد بهره برداری قرار می گیرد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ سید علی اکبر رضوانی خیر ساخت درمانگاه شبانه روزی حضرت ابوالفضل شهرستان اشکذر از بهره برداری این درمانگاه در هفته اول اردیبهشت ماه سال آینده و هم زمان با هفته سلامت خبر داد.

  وی که پیش از این از پیشرفت ۹۰ درصدی این درمانگاه خبر داده بود؛ گفت: کلیه امور مربوط به داخل ساختمان این درمانگاه به استثنای سیستم گرمایشی، سرمایشی؛ طی مدت زمان کوتاهی تکمیل و جهت بهره برداری تحویل دانشگاه شهید صدوقی استان یزد می‌شود.

  در عین حال هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر از نشست سه جانبه فرمانداری این شهرستان، امام جمعه و شورای شهر اشکذر در رابطه با درمانگاه شبانه روزی حضرت ابوالفضل اشکذر خبر داد و بیان داشت: بر اساس این نشست؛ مکاتبه‌ای از سوی فرمانداری شهرستان اشکذر با دانشگاه شهید صدوقی یزد مبنی بر تهیه و نصب دستگاه چیلر این درمانگاه؛ انجام می شود.

  وی به موضوع مکاتبه فرمانداری شهرستان اشکذر با دانشگاه شهید صدوقی یزد اشاره کرد و افزود: درخواست آماده سازی و نصب دستگاه گرمایشی، سرمایشی درمانگاه شبانه روزی حضرت ابوالفضل اشکذر جهت بهره‌برداری از این درمانگاه در هفته سلامت؛ موضوع این مکاتبه خواهد بود.

  هادی‌نسب با اشاره به شیوع کرونا ویروس و لزوم رعایت فاصله بین شهروندان و همچنین کمبود فضای فعلی بهداری و درمانگاه شهرستان اشکذر تاکید کرد: در همین راستا و با بررسی های مختلف به این نتیجه رسیدیم؛ تا با تهیه کانکس با ظرفیت دو اتاق و قرار دادن آن در محوطه بهداری و انتقال موقتی و ارائه بخشی از خدمات این بهداری در داخل این کانکس؛ فضای نسبتا مناسبی را برای کادر درمانی، بیماران و خدمات رسانی این درمانگاه مهیا کنیم.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/sbT8A

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *