• کد خبر: 50577
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۳
  رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان اشکذر:
  رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان اشکذر اظهار داشت؛ اصناف و کسبه شهرستان اشکذر همیشه در تمامی صحنه ها حضور فعال داشته و فردا نیز با حضور در پای صندوقهای رای به خلق حماسه سیاسی دیگری در هفتم اسفند می پردازند.

  به گزارش اشکذر خبر رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان اشکذر اظهار داشت؛ اصناف و کسبه شهرستان اشکذر همیشه در تمامی صحنه ها حضور فعال داشته و فردا نیز با حضور در پای صندوقهای رای به خلق حماسه سیاسی دیگری در هفتم اسفند می پردازند.

  فلاحافزود امروز که کمتر از ۱۲ ساعت به خلق حماسه سیاسی ملت ایران در هفتم اسفند پای صندوق‌های رأی باقی نمانده است؛ اینجانب به‌عنوان یک خدمتگذار کوچک ضمن قدردانی از همه دست‌اندرکاران انتخابات به‌ویژه هیئت اجرایی، نظارت و بازرسی، نمایندگان فرماندار و اعضای شعب اخذ رأی در شهرستان، از مردم بصیر و آگاه شهرستان بخصوص صاحبان صنایع،اصناف و روسای اتحادیه های صنفی شهرستان دعوت می‌کنم تا بصیرت سیاسی خود را در حمایت از پایداری نظام و انقلاب و ولایت‌فقیه و رهبری که اساس قانون اساسی و نظام است با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی به اثبات برسانند.

  وی ادامه داد: هر انگشتی که به‌پای برگ اخذ رأی می‌نشیند تیری است به قلب دشمنان نظام و ملت ایران؛ پس بیایید با همین انگشت‌های رنگین نقشه‌های دشمنان اسلام را بر باد داده و با نشان دادن وحدت ، همدلی و اقتدار ملی، ایران اسلامی را در همه ابعاد جهانی در مقابل همه هجمه‌ها بیمه کنیم.

  رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان اشکذر در پایان افزود: روابط عمومی این اداره و اتاق اصناف طی برنامه ریزی مناسب برآن است تا فردا و در ساعت ده صبح در محل مسجد مهدیه اشکذر(یکی از شعبه های اخذ رای در شهرستان) با حضور صاحبان واحدهای صنفی ، اعضاء هیات رییسه اتحادیه ها و اتاق اصناف شهرستان بار دیگر وحدت، همدلی، اقتدار خود را در معرض نمایش بگذارند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/N8REg

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *