• Telegram


 • کد خبر: 75725
   منتشر کننده: علی مشیری
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۳
  نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس:
  نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر، هرگونه تغییر در حوزه انتخابی اشکذر را هم سو با نظر مردم این شهرستان دانست.

  دکتر سید عباس پاکنژاد نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر ضمن تأکید بر اضافه شدن ۱ یا ۲ نماینده به حوزه انتخابی شهرستان یزد و اشکذر، افزود: این طرح چند مزیت دارد که مهم‌ترین آن تسهیل روند رسیدگی به امور و درخواست‌های شهروندان از سوی نماینده منتخب است.

  وی با یادآوری این نکته که در زمان نمایندگی من هم این امکان فراهم بود تا ۱ نماینده به مجمع نمایندگان استان اضافه شود، تأکید کرد: در آن زمان رجل سیاسی این را لازم ندانسته و موافق اضافه شدن ۱ نماینده به مجمع نمایندگان استان یزد نبودند.

  مدیرعامل موسسه مردم‌نهاد شمیم با تأکید بر لزوم واگذاری کارها به مردم گفت: در طول دوران خدمت به هم‌وطنان عزیز هرکجا کاری را به مرم واگذار کردیم؛ مردم با تشخیص صحیح به‌درستی و بدون نقص کارها را پیش بردند.

  پاکنژاد اضافه کرد: حتماً در همین مورد اخیر نیز (تغییر حوزه انتخابی) بهترین گزینه همان است که مردم موافق آن باشند و بهتر است هرگونه تغییر هم سو با نظر مردم باشد و اگر مردم اشکذر موافق این هستند که حوزه انتخابی یزد و اشکذر باهم باشد، لزومی به جدایی این ۲ حوزه انتخابی نیست.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/tEfF6

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *