• کد خبر: 71521
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه 18 اسفند 1396 - 10:35
  فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:
  فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مراسم افتتاح ساختمان جدید ناحیه سپاه اشکذر گفت: اگر یک سپاهی جان خود را در دست می‌گیرد و میدان مبارزه با دشمن می‌رود هدفش دفاع از مردم و میهن اسلامی ایران است.

  به گزارش اشکذر خبر، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مراسم افتتاح ساختمان جدید ناحیه سپاه اشکذر ضمن تبریک سالروز تولد بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت زهرا (س) و روز زن از زحمات  همه افرادی که در ساخت این واحد همت گماشتند قدر دانی کرد و گفت: بی شک اگر زحمات دوستان نبود این پروژه به سرانجام نمی‌رسید.

  سردار جمیری، سپاه و بسیج را یک هدیه الهی دانست و افزود: همان طور که شهید محلاتی، نماینده مقام معظم رهبری در سپاه گفت، مجموعه سپاه یک نهاد عقیدتی و سیاسی است و اگر روزی سلاح در دست دارد از آن روست که می‌خواهد از عقاید خود دفاع و آن را حفظ کند.

  وی سپاه را نهادی ولایت مدار دانست و ادامه داد: اگر تک‌تک وصیت نامه‌های شهدا را بخوانید خواهید دید بر یک هدف اشتراک دارند آن هم پیروی از ولایت است که دایره سپاه نیز راه شهدا را ادامه می‌دهد و حرف رهبری را راه و روش خود می‌داند.

  مردم مدار بودن سپاه نکته دیگری بود که سردار جمیری به آن اشاره کرد و افزود: اگر یک سپاهی جان خود را در دست می‌گیرد و میدان مبارزه با دشمن می‌رود هدفش دفاع از مردم و میهن اسلامی ایران است.

  وی سپاه و بسیج را متعلق به مردم دانست و ادامه داد: اگر سپاه وارد عرصه‌های اقتصادی می‌شود هدفی جز یاری مردم را دنبال نمی‌کند و باید گفت مجموعه سپاه و بسیج از جنس مردم و متعلق به آنهاست.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/52Vln

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *