• کد خبر: 41840
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۲
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی اشکذر:
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر با اشاره به حملات آل سعود به مردم مظلوم یمن گفت:هدف واقعی آل سعود در حمله به یمن مبارزه به تشیع و مکتبی است که حاکمیت شیعه در آن قراردارد.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت‌الاسلام پورقیومی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر با اشاره به نامگذاری هفته آخر ماه مبارک رمضان با عنوان همبستگی با مردم یمن در خصوص نقش کشورهای مختلف جهان و به خصوص کشورهای اسلامی در قبال مسئله یمن گفت:اگرازبعد انسانی به قضیه ی یمن نگاه کنیم هرفردی از انسانهای کره ی زمین که از اندک وجدان وعاطفه ای برخوردار باشه نمی تواند نسبت به این همه ظلم وتجاوز نسبت به مردم مظلوم وبی پناه یمن خصوصا طنان وکودکان بی تفاوت باشه وکافی اس ت که فقط برای لحظاتی خودش را درموقعیت آنها قراربدهد وبعد تکلیفش را بفهمد که چه انتظاری از دیگران دارد.

  وی افزود: اگر از بعد دینی به این جنایات آل سعود وحامیانش علیه یمنی ها نگریسته شود وظیفه ی سنگینی بردوش آحاد مسلمانان از هرکشور وقومیت وملتی که باشندبار می‌شود.

  پورقیومی اظهار داشت: امروزه نظاره گرظلم وتجاوز بودن گرهی را باز نمی کند وملت های مسلمان وکشورهای اسلامی باید ضمن محکوم نمودن این حملات وحشیانه وفشار به دولتمردانشان ونیز مجامع بین المللی بر توقف هر چه سریع تر این ظلم ها تاکید کنند وتاحصول نتیجه مطلوب از پای ننشینند.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر گفت:البته آزمون سختی برای همگان دراین زمینه هست نقش مهم دیگر این کشورها مساعدت های مالی وکمک های بشردوستانه به مردم یمن می باشد.

  وی در خصوص نقش غرب و به خصوص رژیم منحوس صهیونیستی در حمله به مردم مظلوم یمن گفت:از آنجا که غرب ودشمنان به خصوص مستکبرین ونیز رژیم منحوس اسرائیل به این واقعیت پی برده اند که تنها مکتب نجات بخش بشریت دراین دنیای وانفسای و ظلمتکده پر ازآلودگی وفساد، مکتب تشیع می باشد که حاضراست دردفاع از آرمانهای اصیل وارزشمند اسلامی خود تا پای جانش ایستادگی کند و روز به روز برتعداد مریدانش وکسانی که به این آئین گرایش پیدامی کنند افزوده می‌شود طبیعی است که منافع استعماری واستثماری آنها به خطرافتد ونیز روحیه استکباری ونژاد پرستانه شان با بیداری ملت ها تضعیف شود لذا با فکر کوتاه ومادی گرای خود به دنبال از بین بردن این مکتب آسمانی باشد ودراین راه ازهیچ تلاشی فروگذار نکنند غافل از این که ” ومکروا ومکرالله والله خیر الماکرین ”

  پور قیومی در خصوص نتیجه مقاومت و پایداری مردم یمن در برابر حملات آل سعود اظهار داشت:چون حق همواره پیروز است وظلم وظالم ماندنی نیست والبته خداوند به یاری کنندگان دینش وعده نصرت داده است لذا به طور قطع پیروزی نهایی از آن یمنی ها بوده ورسوایی وانزوا والبته فراهم آمدن مقدمات فروپاشی نظام ستم وتجاوزآل سعود از تبعات این جریان خواهد بود ان شا الله.

  وی گفت: هدف واقعی از حمله یمن توسط آل سعود این است که چون یمنی ها چندین سال است که حرکت مبارزاتی خود را با تاسی از انقلاب اسلامی ایران وحضرت امام خمینی (ره ) شروع کرده اند لذا زنگ خطر حضور ایران مقتدر را درمرزهای خود احساس می‌کنند لذا طبیعی است که دشمنی آنها با تشیع ومکتب ونظامی باشد که حاکمیت شیعه درآن قراردارد.

  پور قیومی اظهار داشت: پس هدف نهایی ال سعود از نظر مرزهای جغرافیایی کشورهای شیعه نشین به خصوص ایران است واز نظر مرزهای عقیدتی مکتب تشیع.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر گفت:وظیفه ما به‌عنوان یک مسلمان در قبال ملت یمن حمایت از مظلوم وکمک های انسان دوستانه وهمه جانبه ونیزگوش به فرمان ولی امر مسلمین دراین زمینه می باشد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/wbTym

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *