• کد خبر: 77679
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
  سرپرست تیم فوتبال فرانتک اشکذر:
  سرپرست جدید تیم فوتبال فرانتک اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر، گفت: تیم را برای قهرمانی در لیگ برتر فوتبال استان آماده کرده ایم.
  سرپرست جدید تیم فوتبال فرانتک اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر،  به شروع رقابت‌های لیگ برتر استان یزد اشاره کرد و افزود: شهرستان اشکذر در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان تنها یک نماینده دارد و ما انتظار داریم اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال شهرستان به این تیم نگاه ویژه‌ای داشته باشد که تاکنون به همین صورت بوده است.
  سید علی بمان میردهقان به جایگاه فوتبال در بین جوانان اشاره کرد و گفت: فوتبال از نظر تعداد علاقه‌مند در بین جوانان قابل مقایسه با دیگر ورزش‌های گروهی نیست که این موضوع در شهرستان اشکذر نیز  استثناء نیست.
  وی با بیان اینکه تیم فوتبال فرانتک مستعد قهرمانی در لیگ استان است، هر بازی را در حکم فینال دانست و ادامه داد:  ما به همراه سرمربی و مدیر عامل تیم سعی کردیم تیمی جوان و با انگیزه را روانه این مسابقات کنیم که به این مهم نیز رسیدیم.
  وی میانگین سنی بازیکنان تیم اشکذر را ۲۰ سال عنوان کرد و گفت: ان شاالله آینده فوتبال اشکذر با حضور این جوانان تضمین شده است.
  سرپرست تیم فوتبال فرانتک اشکذر به بومی بودن بازیکنان این تیم اشاره کرد و افزود: در این فصل رقابت‌های لیگ استان تمام بازیکنان تیم فرانتک بومی شهرستان اشکذر هستند و کسی را از دیگر نقاط استان جذب نکرده ایم که این خود حرکتی مثبت برای ارتقاء فوتبال اشکذر است.
  میردهقان در پایان گفت: امسال نیز تیم فوتبال اشکذر با نام فرانتک و با حمایت‌های خانواده مرحوم کلانتریان در این رقابت‌ها شرکت می‌کند که جا دارد، از تمام زحمات این خانواده تشکر و قدردانی کنیم.
  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/CnEWY

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *