• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 57954
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۶
  معاون فنی ستاد سرشماری اشکذر تاکید کرد:
  مسعود احرامیان پور از خانوارهای غائب درخواست نمود در صورتی که کد غائبی و شماره تلفن برای آنها در غیابشان توسط مامور سرشماری صادر شده است جهت ارائه کد آماری با ستاد شهرستان همکاری نمایند.

  به گزراش اشکذر خبر ، مسعود احرامیان پور در گفتگو با خبرنگار اشکذر با اشاره به اینکه در سرشماری نفوس و مسکن۹۵ در کل شهرستان اشکذر  ۳۰ حوزه وجود دارد که از این ۳۰ حوزه ۱۵ حوزه آن شهری و ۱۵ حوزه دیگر روستایی است گفت: در ۱۵ حوزه روستایی کار پیمایش ۱۰۰ درصد به پایان رسیده و تنها جمع آوری خانوارهای غائب و نظارت بر خانه هایی که به صورت خالی از سکنه توسط مامورین شناسایی شده اند باقی مانده است.

  وی با بیان اینکه در حوزه های شهری نیز ۹۰ درصد کار انجام شده افزود: متاسفانه در حوزه شهری با وجود اینکه شماره تلفن ، نام مامور، کد غائبی و نیز راهنما جهت نحوه همکاری با ستاد برای خانوارهای غائب مشخص نموده ایم همکاری لازم از سوی خانوارها صورت نگرفته است.

  معاون فنی ستاد سرشماری شهرستان اشکذر تصریح نمود: با توجه به اینکه تا پایان زمان سرشماری وقت کمی باقی مانده است از خانوارها درخواست می کنیم در صورتی که کد غائبی و شماره تلفن برای آنها در غیابشان توسط مامور سرشماری صادر شده است جهت ارائه کد آماری با ستاد همکاری نمایند.

  وی ادامه داد : در صورتی که برای خانواری کد غائبی صادر نشده یا هنوز مامور سرشماری به خانه آنها مراجعه نکرده با در دست داشتن مدارک لازم به ستاد سرشماری شهرستان واقع در کانون خاتم الانبیا مراجعه نماید.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/rOD2r

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *